Okunma

Trend Micro Worry-Free Security Yenilendi


22 Mayıs 2009 Cuma 16:42
Trend Micro Worry-Free Security Yenilendi

Çok az BT (bilgi teknolojileri) desteği olan ya da hiç BT desteği olmayan küçük boy işletmelere 5 yıl önce “Worry-Free” çözümünü sunan Trend Micro, şimdi bu çözümün Trend Micro Smart Protection Network’e dayanan yeni özelliklerle güçlendirilmiş en son sürümünü sunuyor. Bu yeni nesil güvenlik altyapısı, virüsleri, casus yazılımları, istenmeyen e-postaları ve web tehditlerini kurumsal ağlara erişmeden önce durdurmak için benzersiz bir yaklaşım sağlıyor.

Smart Protection Network, Worry-Free Business Security ile entegre olan eski ve yeni teknolojilerin kalbinde yer alıyor. Otomatik Web Tehdit Koruması desteklemeleri, farklı tehditler karşısında hepsi bir arada ve entegre savunma ve sıfır yönetim özellikleriyle, Trend Micro Worry Free Business Security 6.0, geleneksel antivirüs yazılımlarına göre daha etkili bir yaklaşım sunan yeni “akıllı” özellikler içeriyor.

:: Siz hangi antivirüsü kullanıyorsunuz.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Trend Micro Worry-Free Security Yenilendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Trend Micro Worry-Free Security Yenilendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Trend Micro Worry-Free Security Yenilendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "