Trend Micro’dan Yeni VMware Güvenlik Çözümü


21 Eylül 2010 Salı 12:03
Trend Micro’dan Yeni VMware Güvenlik Çözümü

VMware ortamlarına yönelik güvenlik ve uyumluluk çözümlerinde uzun yıllardır liderliğini sürdüren Trend Micro, yeni VMware vShield Endpoint teknolojisinin kullanıldığı bir anti-malware çözümü sunan ilk güvenlik firması oldu.(Düşük Sistemler İçin Virüs Koruması)

VMware vShield Endpoint, sanal makineler ve bağlı bulundukları sunucularda daha güçlü bir koruma sağlarken, performansı da önemli ölçüde artırıyor. Anti-malware işlemini ise Vmware iş ortaklarının sunduğu ve güvenlik yönünden güçlendirilmiş özel sanal makineler gerçekleştiriyor.

VMware vShield Endpoint uygulama programlama arayüzlerinin entegre edilmesi, Trend Micro’ya her sanal makineye üçüncü taraf aracı yükleme gereksinimini ortadan kaldırıyor. Böylece bellek ve işlemci üzerindeki yük hafifletilirken sanal makineler için anti-malware koruması sağlanıyor.

 

 

Anti Malware Koruması

Sonuç olarak Trend Micro, bir yandan sanal makineler için anti-malware koruması sağlarken, diğer yandan performans ve operasyon üzerindeki etkileri en düşük seviyeye indiriyor.

 

Trend Micro, VMware vShield Endpoint teknolojisini kullanarak, sanallaştırmanın maliyet tasarrufu ve işletim verimliliği özelliklerinden yararlanmak isteyen ama iletişim ağlarının gizliliğini ihlal edebilecek malware (tehdit içeren yazılımlar) ve diğer web tehditlerinden korunma ihtiyacı duyan kurumlara etkili çözümler sunabiliyor.

Trend Micro Deep Security, içerik güvenliği ürün, hizmet ve çözümlerinden oluşan Trend Micro Enterprise Security çözümünün bir parçası. Trend Micro Smart Protection Network altyapısına dayanan Trend Micro Enterprise Security, gelişmekte olan tehditlerden maksimum koruma sağlarken, güvenlik yönetiminin maliyetini ve karmaşıklığını minimum seviyeye indiriyor.

:: Trend Micro’nun bu ürününü deneyecek misiniz?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172482-trend-microdan-yeni-vmware-guvenlik-cozumu.html
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Trend Micro’dan Yeni VMware Güvenlik Çözümü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Trend Micro’dan Yeni VMware Güvenlik Çözümü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Trend Micro’dan Yeni VMware Güvenlik Çözümü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme! Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme!
  2. 2 AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video) AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video)
  3. 3 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
  4. 4 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?
  5. 5 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!
  6. 6 PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik
  7. 7 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi
  8. 8 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
  9. 9 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
  10. 10 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG