Okunma

Trend Micro’nun Sanallaştırma Başarısı


22 Şubat 2011 Salı 15:31
Trend Micro’nun Sanallaştırma Başarısı

Güvenlik ürünleriyle bilinen Trend Micro, bağımsız bir test laboratuarı tarafından sanallaştırma üzerine yapılan performans karşılaştırmasından başarılı sonuçlar aldı.

Firmanın, Trend Micro Deep Securit adlı ürünü, performans testlerinde  McAfee Total Protection for EndPoint ve Symantec Endpoint Protection 11.0 ile yarıştı.

Yazılımın Artıları Neler?

Test sonuçlarına göre Trend Micro Deep Security, rakiplerine kıyasla önemli sistem kaynaklarını 11 kat daha etkili kullandı

Trend Micro yöneticilerine göre ürünlerinin sağladığı bu tasarruf şirketlerin saanal makine sayısını artırması için teşvik sağlıyor. Güvenlik firmasının açıklamasına göre Deep Security adlı ürünleri 100 sanal bilgisayara kadar destek verebiliyor.

:: Sanallaştırılmış makinelerinizde hangi güvenlik ürünlerini kullanıyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Trend Micro’nun Sanallaştırma Başarısı”

 1. emrcnd dedi ki:

  Tam anlamadım ;
  Þimdi biz VPS satmak için sunucu sanallaştırı***** sunucuya 4 VPS ***** 4 vps e Trend Micro tek lisans ile ***** />
  Yada ;
  Bunu sanal sunucuya 1024 ramli bir sunucuya kursak performans kaybı yaşatır mı ?

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Trend Microyu tebrik etmekle birlikte, Türkiye’de birkaç yıl öncesinde İşletim sistemi içerisinde kendi kontrölümüzde güvenilir bir alan oluşturmak hayal ürünü olarak bahsedilirken, bugün Arf Teknoloji firması tarafından bu teknoloji geliştirilmiştir.

" Trend Micro’nun Sanallaştırma Başarısı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Trend Micro’nun Sanallaştırma Başarısı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Trend Micro’nun Sanallaştırma Başarısı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "