Okunma

Trend Micro’nun Türkiye Planları


15 Temmuz 2009 Çarşamba 08:47
Trend Micro’nun Türkiye Planları

Trend Micro’da şu sıralar hareketli günler yaşanıyor. 3 ay kadar önce görevine başlayan Akdeniz Bölge Müdürü Ercan Aydın‘ın bu yoğun programında bir boşluk bulduk ve Trend Micro ofisinde firmanın Türkiye’deki çalışmaları, bölgedeki rolü ve yeni nesil internet tehditleriyle ilgili bir söyleşi gerçekleştirdik.

İzleyin!

Türkiye’de daha çok KOBİ’lere yönelik ürünleriyle kendine yer bulan Trend Micro’nun planları arasında son kullanıcılar tarafından da daha fazla tercih edilen ürünleri üreten firma olmak da bulunuyor. Bunun için görüşmelerini sürdüren Trend Micro, Eylül ayından itibaren karşımıza daha fazla çıkacak gibi görünüyor.

:: Trend Micro’nun ürünlerini nasıl buluyorsunuz?

Bilgi için: Trend Micro
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Trend Micro’nun Türkiye Planları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Trend Micro’nun Türkiye Planları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Trend Micro’nun Türkiye Planları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "