Okunma

Tripolis Solutions Türkiye’de Büyüyor


01 Ağustos 2012 Çarşamba 12:58
Tripolis Solutions Türkiye’de Büyüyor

1999 yılında Hollanda’da kurulan Tripolis Solutions, Avrupa’nın en dinamik ve ilk e-posta servis sağlayıcılarından (ESP) biridir.

Avrupa’da pazar lideri olan Tripolis, e-posta pazarlama yazılımı ve gönderimi alanında hizmet ve teknik çözümler geliştirerek pazarlamacıların müşterileri ile etkileşimlerini önemli derecede geliştirmelerini sağlar.

Tripolis Solutions, ayrıca mobil e-posta pazarlama ve sosyal pazarlamaya da odaklanıyor. Tripolis; finans & hukuk, otomotiv, perakende, FMCG, seyahat ve yayıncılık gibi çeşitli sektörlerde ve kurumsal pazarda 1000’den fazla uluslarası müşterisi için 50’den fazla sertifikalı çözüm ortağıyla birlikte çalışmaktadır.

Tripolis, Avrupa’da ISO 9001 ve ISO 27001 belgesine sahip ilk e-posta servis sağlayıcısıdır. Bu, (müşteri) verilerinizin Tripolis Solutions’ta güvenli ellerde olduğunun kanıtıdır. Tripolis Solutions, Emerce tarafından Hollanda’daki en iyi 3 e-posta servis sağlayıcısından biri seçilmiştir.

-Advertorial
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tripolis Solutions Türkiye’de Büyüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tripolis Solutions Türkiye’de Büyüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tripolis Solutions Türkiye’de Büyüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "