Okunma

TT.Net Boğaziçi Üniversitesi’nde


20 Nisan 2010 Salı 14:37
TT.Net Boğaziçi Üniversitesi’nde

TTNET, PDA Danışmanlık ile birlikte düzenlediği “TTNETle Geleceğini Netleştir” projesinin yirmiikinci durağı olan Boğaziçi Üniversitesi gençliğiyle buluşacak. Geleceğin önde gelen işkollarından bilişim sektöründeki son gelişmelerin yanı sıra profesyonel hayatta başarı sağlamanın püf noktalarını paylaşacak.

Katılımcılara hediye dağıtılacak

Türkiye’nin 35 ilindeki 41 üniversitede hayata geçirilen proje kapsamında, Türk ekonomisinin yakın gelecekteki karar vericileri ve liderleri olacak gençlerle bilişim sektöründeki son gelişmeler ve trendler paylaşılarak yaratıcı üniversite gençliği bu alanlarda proje üretmeye teşvik ediliyor.

Ayrıca, kişisel gelişim eğitimleri ile gençlerin geleceğe daha emin adımlarla ilerlemeleri sağlanıyor. 1 kişiye netbook, 4 kişiye de milli takım forması hediye edilecek olan konferansa katılmak istenlerin  [email protected] adresine elektronik posta atması gerekiyor. Konferansla ilgili daha fazla bilgiye ise bu adresten ulaşabilirsiniz.

:: TTNET’in bu konferansına katlıacak mısınız?

 

 

 

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" TT.Net Boğaziçi Üniversitesi’nde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TT.Net Boğaziçi Üniversitesi’nde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TT.Net Boğaziçi Üniversitesi’nde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "