TTNET 6 Milyonuncu Aboneyi Gördü


28 Temmuz 2010 Çarşamba 15:00
TTNET 6 Milyonuncu Aboneyi Gördü

TTNET, artan abone sayısıyla dünyanın önde gelen internet servis sağlayıcıları arasındaki yerini sağlamlaştırıyor. Şu an 6 milyon aboneye sahip olan TTNET, İngiltere merkezli Point Topic’in üç ayda bir yayımladığı “Küresel Genişbant İstatistikleri”ne de damgasını vurdu.

TTNET, sabit genişbant erişim teknolojilerinden DSL bazında yüzü aşkın ülkeden 317 internet servis sağlayıcının değerlendirildiği listede, abone sayısı sahipliğinde 2010 birinci çeyrek itibariyle 10. sıraya yükseldi.

Hedef: daha fazla internet ve bilgisayar kullanıcısı

TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz bu başarılarını yaptığı basın açıklamasıyla değerlendirdi. Yılmaz, abone sayılarının 6 milyona yükselmesini herkesi internetle tanıştırma misyonları için önemli bir adım olduğunu söyledi.

Tahsin Yılmaz ayrıca son olarak geliştirdikleri Günlük İnternet Paketi’nin yaptıkları araştırmalar sonucunda tasarlandığını belirtti. Şirket, 38 ilde 24.800 hane üzerinde özel bir araştırma yaptı. Ipsos KMG ile birlikte  yürütülen ‘PC ve İnternet Penetrasyon Çalışması’ katılımcıların yüzde 41’in evlerinde bilgisayara sahip olduğunu gösterdi

Bu kişilerin yüzde 32‘si internet bağlantısına sahip. Geri kalan 1.7 milyon hanede ise TTNET’in açıklamalarına göre internet bağlantısı bulunmuyor.  TTNET bu araştırma doğrultusunda tüketicilere uygun taksit kampanyalarıyla bilgisayar sağlayacaklarını da belirtti.

:: TTNET’in bu başarısını nasıl değerlendiriyorsunuz? Firmanın kullanıcı sayısını artırma misyonunu destekliyor musunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" TTNET 6 Milyonuncu Aboneyi Gördü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TTNET 6 Milyonuncu Aboneyi Gördü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TTNET 6 Milyonuncu Aboneyi Gördü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!
  2. 2 Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı! Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı!
  3. 3 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
  4. 4 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
  5. 5 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
  6. 6 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
  7. 7 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
  8. 8 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?
  9. 9 Mobilden banka hesabı nasıl açılır? Mobilden banka hesabı nasıl açılır?
  10. 10 SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası