TTNET, Devler Liginde Yer Aldı!


29 Eylül 2010 Çarşamba 08:40
TTNET, Devler Liginde Yer Aldı!

Wireless Broadband Alliance’ın yeni üyesi TTNET. “Total Broadband” yaklaşımı kapsamında tüketicilere her yerde kesintisiz, hızlı, güvenli ve kaliteli internet hizmeti sunan TTNET, kablosuz internet servis sağlayıcılar arasında işbirliği yaratmak ve kablosuz teknolojilerin dünyada daha çok kullanılmasına hizmet etmek için 2003 yılında kurulan Wireless Broadband Alliance (WBA)’ın üyesi oldu.

TTNET, aralarında British Telecom (BT), AT&T, Orange, T-Mobile, Swisscom, Verizon Wireless, Boingo ve iPass gibi dünyanın lider servis sağlayıcılarının bulunduğu WBA üyeliği ile WiFi kablosuz internet teknolojisi ve altyapısında dünyadaki en büyük operatörlerden biri olduğunu bir kez daha gösterdi.

 

“Total Broadband” operatörü olarak tüm internet bağlantı türlerini bir arada sunabilen TTNET, bu kapsamda abonelerine ev ve iş yerinde DSL, TTNET WiFi noktalarında WiFi, DSL ve WiFi olmayan yerlerde ise 3G ile hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde heryerden internete bağlanmanın avantajını yaşatıyor.

Türkiye’de 81 ilde, 8 bini aşkın noktada WiFi hizmeti sunan TTNET, WiFi noktalarının yaygınlığı açısından Avrupa’da 3’üncü, tüm dünyada ise 5’inci sırada yer alıyor.

TTNET, geçtiğimiz yıl iPass’le gerçekleştirdiği anlaşma sonrasında, WiFi internet erişim hizmetini yurtdışında da sunmaya başladı. Bugün dünya genelinde, iPass’in anlaşmalı olduğu 160 ülkede, 140 binin üzerinde servis noktasında TTNET WiFi Kablosuz İnternet hizmeti verilmektedir.

:: TTNET’in hizmetlerinden memnun musunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" TTNET, Devler Liginde Yer Aldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TTNET, Devler Liginde Yer Aldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TTNET, Devler Liginde Yer Aldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
  2. 2 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
  3. 3 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
  4. 4 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  5. 5 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  6. 6 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  7. 7 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  8. 8 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
  9. 9 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
  10. 10 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!