Okunma

TTNET ile Girişimci ve Yatırımcı Aynı Platformda


09 Şubat 2012 Perşembe 09:50
TTNET ile Girişimci ve Yatırımcı Aynı Platformda

TTNET; fikir sahibi girişimcilerle yatırımcıları TTNET çatısı altında buluşturmak için; “Fikrinizin Yanında TTNET Var” sloganıyla “TTNET Teknoloji Vadisi” projesini hayata geçiriyor. TTNET Teknoloji Vadisi projesi; sektörde yeni ürün ve servislerin sunulmasına olanak sağlamanın yanı sıra her sektörden iş fikirlerini değerlendirmeyi amaçlıyor.

TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, TTNET Teknoloji Vadisi projesiyle ilgili şunları söylüyor: “TTNET Teknoloji Vadisi ile girişimcilere projelerini TTNET güvencesiyle hayata geçirme konusunda destek olurken, yatırımcılara da yine TTNET güvencesiyle ve tek kaynaktan iyi fikirlere ulaşma imkanı sağlamayı hedefliyoruz. Projemizle Türkiye’nin yaratıcılık ve teknolojik gelişimine katkıda bulunacağımıza; geleceğin başarılı girişimci ve yatırımcı hikâyelerinde önemli rol oynayacağımıza inanıyoruz. İyi bir fikir dünyayı değiştirebilir…”

Sistem nasıl işleyecek?

İş fikrine sahip girişimciler ve yatırımcılar, TTNET tarafından www.ttnetteknolojivadisi.com.tr web adresinde buluşturulacak. İş fikri olanların “Girişimciler” bölümünden kayıt olarak sisteme sunduğu fikirler, öncelikle TTNET’in profesyonel ekipleri tarafından ön değerlendirmeye alınacak ve bu aşamayı geçen fikirler yatırımcıların beğenisine sunulacak.

Yeni iş fikirlerinden yararlanmak isteyen yatırımcılar ise web sitesindeki “Yatırımcılar” kısmından sisteme kayıt olabilecek ve isimleri ya da şirket isimleri sitede yer alacak. TTNET Teknoloji Vadisi’nde girişimciliği destekleyen potansiyel bir “Yatırımcı” olarak bilinecek ve yeni iş fikirlerine ulaşabiliyor olacak. Yatırımcı olmak, iş fikirlerine yatırım konusunda herhangi bir yükümlülük getirmeyecek; girişimlerle ilgili bilgi alma, değerlendirme ya da yatırım için görüşme ancak yatırımcı talebine bağlı olarak gerçekleşecek.

:: Teknoloji Vadisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

 
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" TTNET ile Girişimci ve Yatırımcı Aynı Platformda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TTNET ile Girişimci ve Yatırımcı Aynı Platformda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TTNET ile Girişimci ve Yatırımcı Aynı Platformda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "