Okunma

TTNET Mobil ile 0501 Devri Başladı!


26 Ekim 2010 Salı 10:17
TTNET Mobil ile 0501 Devri Başladı!

İnternet servis sağlayıcıları arasındaki rekabet kıyasıya devam ederken, geri kalmak istemeyen hatta aradaki farkı uzak ara açmak isteyen TTNET, şimdi de cep telefonu servisini sundu.

TTNET Mobile, tıpkı Avea, Vodafone ve Turkcell gibi özel bir SIM kart ile telefonunuzda kullanabileceğiniz bir hat.

Diğerlerinden farkı, TTNET abonelerine çok uygun fiyatlarda sunulması ve bu servisle beraber internet servisinin ücretlendirilmesinin tek faturada birleştirilmesi.

Merak Edilenleri Videoyu İzleyin

 

TTNET Mobil hakkında merak edilen tüm soruları, TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı İlker KOÇAK’a sorduk.

ADSL kotasını cep telefonunda da kullanabilecek miyiz? TTNET abonesi olmayanlar da faydalanacak mı? Altyapı nasıl sağlanıyor? Ücretlendirme nasıl olacak? Şu andaki numaramızı TTNET Mobil‘e taşıyabilecek miyiz? Ve daha fazlası, bu videoda.

TTNET Mobil’e geçmeyi düşünüyor musunuz?
Ankete katılın, yorumlarınızı gönderin, tartışalım.

Fiyatlar

2010 sonuna kadar avantajlı paketleri kullanmak için başvuran müşteriler, aylık vergiler dâhil 10 TL’ye ilk 6 ay boyunca yurtiçi her yöne aylık 200 dakika, daha sonra ise yurtiçi her yöne aylık 100 dakika konuşuyor.

TTNET Mobil ile birlikte NET4 ADSL‘i içeren “İkisi Bir Yerde” paketi ayda 39TL‘ye sunulurken, NETLimitsiz ADSL‘i içeren paket ayda 59TL‘ye TTNET müşterilerini bekliyor.

Ücretsiz paket dakikalarından sonraki görüşmeler için ücretlendirme ise yurtiçi heryöne sadece 10 krş/dk olurken, yurtiçi heryöne SMS göndermek de SMS başına sadece 10 kuruş olarak ücretlendiriliyor.

Servis hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın resmi sitesine başvurabilirsiniz.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “TTNET Mobil ile 0501 Devri Başladı!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  TTNETTEN HİÇ MEMNUN DEĞİLİM. KANDIRMAKTAN BAŞKA İŞİ YOK… WINI DA HİÇ ÇEKMİYOR…

 2. SDN Okuru dedi ki:

  INANMAYIN SAKIN BILINMIS OPERATORLERLE CALISIN O IMZALADIGIMIZ SOZLESME TUKETICININ ELINI KOLUNU BAGLAMAK ICIN INANMAYIN SAKIN BILINDIK FIRMALARLA CALISIN HAYATIM KARARDI TTNET MOBIL YUZUNDEN 501HIKAYESINI YEMEYIN

 3. SDN Okuru dedi ki:

  ttnet avcunu yalasın bedava gel dese yine gitmeme en iyisi vodafone

 4. SDN Okuru dedi ki:

  numara değiştirmeden ttnet mobile geçiş varmı?yoksa ne zaman olabilir?çünkü numaramın değişmesini istemem.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  doping ttnetin altyapısını kullanıyor,koplo döşedide bizmi görmedik yalan söylüyorlar

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Bence TTNET gibi büyük bir firmanın bu sektöre girmesi Turkcell ve vodofone gibi büyüklerin tahtını sarsıp rekabet olayını kızıştı***** rekabet ederler. Hangi sektörde olursa olsun tekelciliğe karşıyım.(Hamdiye Esra Çevik)

 7. SDN Okuru dedi ki:

  TT ağızıyla kuş tutsa bidaha o kurumdan hizmet satın almam.
  Sadece internet için bize zorla dayatılan telefon hattından zaten dünyaların parasını kazanıyorlar. Bunların yaptıkları eskilerini allayıp pullayım bize itelemekten başka birşey değil.
  Haberde şöyle yazmışsınız”NETLimitsiz ADSL’i içeren paket ayda 59TL’ye TTNET müşterilerini bekliyor. ” zaten şuandaki fayat 60 tl. Bir indirim felan yok.
  Arkadaşlar bulnduğunuz yerde kablotv şebekesi varsa hemen geçin derim, yada doping e geçin derim. tt altyapısını kullanmayan bu şebekelere geçin ki akılları başlarına gelsin ,tekel gibi davranıp milleti kazıklamaya sn versinler….

 8. SDN Okuru dedi ki:

  geçebilirim tabiki, kullandığım hat zaten avea ve net limitsiz kullanıyorum ayda 49 tl ttnet mobil ile ayda 59 tl ye geliyor 10 tl fark iyi bence.

" TTNET Mobil ile 0501 Devri Başladı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TTNET Mobil ile 0501 Devri Başladı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TTNET Mobil ile 0501 Devri Başladı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "