Okunma

iPhone ve iPad’de Ücretsiz Müzik


01 Mart 2011 Salı 19:31
iPhone ve iPad’de Ücretsiz Müzik

TTNET, Müzik servisine yaptığı yatırımlara devam ettiğini açıkladı. Firmanın lisanslı müzik platformu popüler cihazlarda da kendini göstermeye başladı.

TTNET Müzik bugünden itibaren iPhone ve iPad üzerinde uygulama olarak kullanılabilecek. AppStore‘da yayınlanmaya başlayan uygulamayla birlkite kullanıcılar TTNET Müzik hesaplarına bu iki cihaz üzerinden ulaşabilecek.

 

Uygulama Neler Sunacak?

Firma yaptığı açıklamayla 30 Nisan‘a kadar uygulamayı yükleyenlerin TTNET Müzik servisini ücretsiz kullanılabileceğini  duyurdu.

Wifi, 3G ve Edge üzerinden çalışacak olan uygulama 30 Nisan‘dan sonra daha da geliştirilecek. Bu tarihten sonra TTNET Müzik uygulaması üzerinden MP3 indirmek ya da parçaları zil sesi yapmak mümkün olacak. Aboneler isterlerse ADSL faturalarına yansıtarak uygulama üzerinden alışveriş de yapabilecek.

:: iPhone ya da iPad’iniz üzerinden TTNET Müzik uygulamasını kullanacak mısınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “iPhone ve iPad’de Ücretsiz Müzik”

 1. MeOMaN dedi ki:

  Bir kaç gündür akşamları dinliyorum çok başarılı buldum

  Ben TTNET e Tivubu yu tavsiye ettim

  Onlarda proğramın Microsoft tarafından yapıldığını kendilerinin birşey yapamadıklarını söylediler !

  Tamam OS Silverlight desteklemiyor ama diğer proğramlar Silverlightmı kullanıyor !

  Tivubuyuda görmek isteriz

  Teşekkürler.

" iPhone ve iPad’de Ücretsiz Müzik konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone ve iPad’de Ücretsiz Müzik ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone ve iPad’de Ücretsiz Müzik ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "