Okunma

TTNET’in Geleceği – Özel Röportaj


26 Ekim 2010 Salı 13:10
TTNET’in Geleceği – Özel Röportaj

Teknolojinin gündelik hayata ulaşmasını sağlayan en önemli şirketlerden biri olan TTNET, sadece internet servis sağlayıcı olarak görev yapmıyor.

Firma, bu hizmetine eklediği katma değerli servisleri, milyonlarca kişiye ulaştırarak, önemli bir hizmeti de yerine getiriyor.

Videoyu İzleyin

Teknoloji devinin kıyasıya rekabetin yaşandığı bu dönemdeki konumunu vegelecek hayallerini merak ettik ve sorularımızı TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz‘a ilettik.

:: Siz nasıl bir gelecek hayal ediyorsunuz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" TTNET’in Geleceği – Özel Röportaj konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TTNET’in Geleceği – Özel Röportaj ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TTNET’in Geleceği – Özel Röportaj ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "