Okunma

TTNET’in Ücretsiz Eğitimleri Başlıyor


10 Şubat 2012 Cuma 15:05
TTNET’in Ücretsiz Eğitimleri Başlıyor

TTNET’in 2011 yılında başlattığı “Yeteneğe Destek Yaratıcı Ekonomiye Destek” adlı kurumsal sosyal sorumluluk projesi, ikinci yılında da yetenekli gençleri eğitime davet ediyor! Gençlere yaratıcı ekonomiyi tanıtmak ve yeteneklerini bu vizyon doğrultusunda geliştirmelerini sağlamak için verilecek eğitimler için başvurular başlıyor.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in yaratıcı ekonomiye destek sağlamak amacıyla hayata geçirdiği “Yeteneğe Destek Yaratıcı Ekonomiye Destek” adlı kurumsal sosyal sorumluluk projesinin 2012 uygulaması, 22–24 Şubat tarihleri arasında, İzmir Gediz Üniversitesi’nde başlıyor. Haydi siz de bu ücretsiz eğitimi kaçırmayın, başvurmak için hemen tıklayın

A D V E R O T O R I A L
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “TTNET’in Ücretsiz Eğitimleri Başlıyor”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Bir zamanlar internetin ücretsiz olması konuluşuyordu..

 2. SDN Okuru dedi ki:

  TTNET ti bu kadar kötülemeyin ya ne alıp veremediğiniz var arkadaş hız sa hız kaliteyse de kalite size çok bile bu kadarı.

 3. S_T_A_L_K_E_R dedi ki:

  Kesin kesik kesik ve bir konu"ya kadar" anlatacaklardır.

  Dip not: TTNET düşmanıyım.

 4. Nemre dedi ki:

  TTnet ve Ücretiz Kelimelerini bir arada düşünemiyorum.

" TTNET’in Ücretsiz Eğitimleri Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TTNET’in Ücretsiz Eğitimleri Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TTNET’in Ücretsiz Eğitimleri Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "