Okunma

TTNET’ten Hoşgeldin Kampanyası


12 Şubat 2010 Cuma 12:01
TTNET’ten Hoşgeldin Kampanyası

İnternet sağlayıcısı TTNET yeni müşterilerinin ilgisini çekmek için bir kampanya düzenledi. Hoş geldin 9.99 adlı kampanya dahilinde, firma yeni abonelerine tüm paketlerini indirimli olarak sunacak.

Bu promosyon boyunca, 8 MBIT ve 4 GB kotalı olan internet paketinin ücreti aylık 29 TL yerine, ilk 6 ay boyunca 9.99 liraya düşecek.

Kampanyanın fiyat listesi

Yine 8 MBIT bağlantı hızına sahip ve 4 GB kotası bulunan NET PLUS tarifesi ise kampanya için 31 liradan, 9.99 TL’ye indirildi.

Yeni abonelerin yararlanabileceği bu promosyona firma limitsiz tarifeleri de dahil etmiş. Ancak bir de madalyonun öteki yüzü var, bu kampanyadan faydalanmak için 24 ay taahhütlü abone olmak gerekiyor.

:: TTNET’in bu kampanyası size cazip geldi mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" TTNET’ten Hoşgeldin Kampanyası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TTNET’ten Hoşgeldin Kampanyası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TTNET’ten Hoşgeldin Kampanyası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "