Okunma

TTNET’ten Sosyal Sorumluluk Projesi


05 Ekim 2011 Çarşamba 08:19
TTNET’ten Sosyal Sorumluluk Projesi

Firmanın kurumsal sosyal sorumluluk kapsamında duyurduğu yeni proje, yaratıcı ekonomiye destek verme amacını taşıyor. Uzun vadede online yetenek geliştirme platformuna dönüşecek olan projenin ilk ayağı  bu yılın sonlarında hayata geçirilecek.  

Sakarya’nın Taraklı (Mümkünlü) ilçesinde, aralarında TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, TTNET Kurumsal İlişkiler Kıdemli Direktörü Dr. Feridun Alkan ve oyuncu Şener Şen’in katıldığı dün düzenlenen bir basın toplantısı ile tanıtılan yeni proje kapsamında ilk etapta 60 gence eğitim verilecek. 

Eğitimler Dijital Pazarlama, Dijital İçerik Üretimi, Dijital İçerik Sunumu ve Ticaretin Elektronikleşmesi başlıklarında gerçekleşecek.

Taraklı ya da TTNET’in reklamlarından bilinen ismiyle Mümkünlü’de yapılan basın toplantısı sırasında TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz ile bir röportaj gerçekleştirdik.

İşte Tahsin Yılmaz’ın ağzından yeni projenin detayları:

60 kişinin eğitimi ile başlayacak olan proje, önümüzde yıl 1000 kişiye ulaşmayı hedefliyor. Bu sayının ilerleyen yıllarda online eğitim teknolojileriyle onbinlere ulaşması bekleniyor. Proje ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayın. 

Proje ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru formu için www.yaraticiekonomiyedestek.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

:: TTNET’in yeni projesini nasıl buluyorsunuz?

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “TTNET’ten Sosyal Sorumluluk Projesi”

  1. Nemre dedi ki:

    Gençlik Ucuz ve Kopmayan Net İstiyor. Önce Bunu Yapsınlar, Gerisi Sonra da Olabilir.

" TTNET’ten Sosyal Sorumluluk Projesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TTNET’ten Sosyal Sorumluluk Projesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TTNET’ten Sosyal Sorumluluk Projesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "