Okunma

TÜBİSAD Yönetimi Değişti


18 Haziran 2009 Perşembe 14:07
TÜBİSAD Yönetimi Değişti

Bilişim Sanayicileri Derneği’nin (TÜBİSAD) Yeni Başkanı Turgut Gürsoy oldu. Gürsoy, Türkiye Bilişim sektörünü kapsayan en büyük sivil toplum kuruluşu olan TÜBİSAD’ın, Türkiye’nin bilgi teknolojileri ve iletişim alanlarındaki rekabetçi gücünü arttırmaya odaklanacağını, telekom sektörünün lider şirketlerinin TÜBİSAD’a katılımının yapılacak çalışmaların daha güçlü bir şekilde hayata geçirilmesini sağlayacağını söyledi.  


TÜBİSAD’ın yeni yönetimi birarada.

TÜBİSAD Başkanlığını Tuğrul Tekbulut’tan devralan Gürsoy, 1979 yılında kurulan derneğin 12’nci Başkanı oldu. Derneğin yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor;

:: Turgut Gürsoy, Probil
:: Levent Kızıltan, Eczacıbaşı Holding
:: Aydın Ersöz, Innova
:: Kemal Cılız, İnfonet
:: Çağlayan Arkan, Microsoft
:: Mehmet Nalbantoğlu, KoçSistem
:: Serdar Urçar, Hewlett Packard
:: Ekrem Yener, Turkcell
:: Eray Yüksek, IBM Türk
:: Erkan Akdemir, Avea
:: Serpil Timuray, Vodafone
:: Cahit Paksoy, Datateknik
:: İbrahim Özer, Escort
:: Çiğdem Ertem, Intel
:: Ali Güven, Logo Yazılım

:: Yeni yönetimi nasıl buldunuz?

Bilgi için: TÜBİSAD

D

 
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" TÜBİSAD Yönetimi Değişti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TÜBİSAD Yönetimi Değişti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TÜBİSAD Yönetimi Değişti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "