Okunma

Tüm Kitaplar Çöpe!


07 Eylül 2009 Pazartesi 08:47
Tüm Kitaplar Çöpe!

Sitemizde günümüzün teknolojilerinin yanı sıra geleceğin teknolojilerini de sizlere tanıtmaya çalışıyoruz. Teknolojinin gelişmesi bizleri ne kadar memnun etse de bazı şeyler var ki bizce ilk icat edildiği şekilde kalmalı. Bunların başında ise kitaplar geliyor.

Son dönemde ortaya çıkan e-kitap furyasından etkilenen bir okul, kütüphanesindeki tüm kitapları atarak yerine 18 adet e-kitap almaya karar verdi. Boston’da bulunan Cushing Academy adlı okulun müdürü James Tracy kitapları “zamanı geçmiş” olarak nitelendirerek, okulun kütüphanesini bir “öğrenme merkezine” dönüştürme kararı aldı. Bunun için kitapları yollayan müdür 18 adet e-kitabın yanı sıra üç adet televizyon ve dizüstü bilgisayarlar satın alacak.

:: E-kitaplar, gerçek kitapların yerini alabilir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tüm Kitaplar Çöpe! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tüm Kitaplar Çöpe! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tüm Kitaplar Çöpe! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "