Okunma

Tüm Sosyal Ağlar Tek Bir Yerde


11 Temmuz 2011 Pazartesi 09:30
Tüm Sosyal Ağlar Tek Bir Yerde

Yapılan araştırmalar sosyal ağ kullanımının bilgisayarlardan çok mobil cihazlar üzerinde yoğunlaştığını gösteriyor. Mobil dünyadaki bu artışın kötü yanı ise cep telefonları üzerinden birden fazla sosyal ağı yönetmenin oldukça zaman alması.

Avea bu konuda tüketicilere çözüm sunan bir servise sahip. Firmanın Avea Paylaş adını verdiği bu hizmet, aynı anda birkaç sosyal ağın yönetilmesini sağlıyor.

Sosyal Ağlara Tek Noktadan Ulaşım

Tüketiciler bu hizmete abone oldukları zaman, çektikleri fotoğraf ve videoları Avea Paylaş servisine MMS olarak yolluyor.

Bu işlem sonucunda, Avea paylaş tüketicinin daha önceden tanımladığı sosyal ağların o fotoğrafı ve videoyu otomatik olarak yüklüyor. Sistemde, Facebook, Twitter, YouTube ve Picasa ağlarını destekliyor.

Avea Paylaş hakkındaki daha fazla bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz.

:: Mobil cihazınızdan günde kaç saat sosyal ağlarınıza ulaşıyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Tüm Sosyal Ağlar Tek Bir Yerde”

  1. MeTeCiK dedi ki:

    HootSuite isimli Uygulamada Birebir Aynısını Yapıyor +Olarak takipde edebiliyorsun..

  2. şölen dedi ki:

    bi tek aveamı yapmış dierleri uyusun

  3. SDN Okuru dedi ki:

    bu tip haberlere taş devrinden kalma telefonlarla çekilmiş resimleri başlık olarak koymayın lütfen, resimde sony ericsson p990 var 😀

" Tüm Sosyal Ağlar Tek Bir Yerde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tüm Sosyal Ağlar Tek Bir Yerde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tüm Sosyal Ağlar Tek Bir Yerde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "