Okunma

Tüm Sosyal Ağları Bir Noktadan Yönetin


31 Ekim 2010 Pazar 13:30
Tüm Sosyal Ağları Bir Noktadan Yönetin

Windows Live Messenger yeni kazandığı özelliklerle birlikte Facebook gibi önemli sosyal ağlarla büyük bir iş birliği içine girdi. Ancak bazı kullanıcılar için bu iş birliği bile yeterli değil.(Yeni Windows Live İle Sosyal Ağlara Hükmedin)

Mod ve program yapımcılar MSN‘in altyapısını geliştirip kullanıcılara daha hitap eden şekilde tekrar düzenliyor. 2005 yılı gibi piyasaya sürülen ve Türk yapımcıların elinden çıkma Messenger FX adlı program yayınlandığı dönem kullanıcıların büyük ilgisini çekmişti.

 

 

Hepsini Yöneten Tek Bir Program

Zaman içerisinde Microsoft bu tarz üçüncü parti programların faydalı özelliklerini WLM‘ye dahil etti. Şimdi ise internet kulalnıcılarının yeni ihtiyaçları tüm sosyal ağlarını tek bir noktada toplayabilecekleri özel programlar.

Messenger FX yazılımcılar LiveGo adlı bir proje üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Bu yeni ortamda, tüm sosyal ağlar ve ünlü mail adreslerine tek bir program üzerinden ulaşmak mümkün olacak.

Facebook, Twitter, Gmail, Yahoo, Hotmail, AOM gibi popüler platformları birleştiren programla buradaki arkadaş listelerine tek bir noktadan ulaşmak mümkün olacak. Şu anda beta aşamasında olan LiveGo’ya bu adresten ulaşabilirsiniz.

:: LiveGo’nun özellikler ilginizi çekti mi? Sizce programda hangi özellikler bulunmalı?




Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tüm Sosyal Ağları Bir Noktadan Yönetin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tüm Sosyal Ağları Bir Noktadan Yönetin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tüm Sosyal Ağları Bir Noktadan Yönetin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "