Okunma

Tüm WOW Anlarınızı Keşfedin


12 Eylül 2009 Cumartesi 09:10
Tüm WOW Anlarınızı Keşfedin

Samsung Olimpik Görsel Kimlik Sistemi SOVIS, Samsung logosu ile markanın özelliklerini Vancouver 2010 Kış Olimpiyatları‘nı temsil eden unsurlarla biraraya getiriyor. Tasarımda bir cep telefonu şeklinden, Vancouver’ın muhteşem manzarasından ve Kanada’da dostluğu ve uyumu simgeleyen “Inukshuk“tan ilham alındı. Yeni SOVIS Samsung’un 2010 Vancouver Kış Olimpiyatları ile ilgili pazarlama etkinliklerinde ve tanıtım aktivitelerinde kullanılacak.Samsung’un Vancouver 2010 Kış Olimpiyatları ile ilgili iletişim teması ise, “Tüm WOW Anlarınızı Keşfedin”

 

Samsung ayrıca, Olimpiyat oyunları meraklılarını Samsung’un Kablosuz Olimpiyat Mekanizması– Wireless Olympic Works (WOW) ve kendi cep telefonlarını kullanarak Vancouver 2010 Kış Olimpiyatları’na bağlayacak olan yeni programını da duyurdu. Dünya çapında olimpiyat meraklıları Samsung’un internet sitesinden (www.samsung.com/vancouver2010) WOW Uygulaması’nı indirip kurulumunu yaparak Vancouver Olimpiyat Oyunları ile ilgili güncel bilgileri ve gerçek zamanlı sonuçları Samsung cep telefonlarından alarak bir ilke imza atacaklar.

:: WOW ilginizi çekti mi?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tüm WOW Anlarınızı Keşfedin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tüm WOW Anlarınızı Keşfedin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tüm WOW Anlarınızı Keşfedin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "