Okunma

Tunçmatik Nar: Hepsi Bir Arada


21 Mayıs 2008 Çarşamba 21:00
Tunçmatik Nar: Hepsi Bir Arada
İyi Elektrik sloganıyla yola çıkan Tunçmatik‘in kesintisiz güç kaynağı ürünlerinden olan Nar, temel işlev olarak bir kesintisiz güç kaynağı. Fakat firmanın diğer ürünlerinden farklı olarak, Nar isimli üründe birden fazla özellik tek bir çatı altında toplanmış. Gerilim regülasyonu ve sistem besleme özellikleri haricinde, üzerinde pil şarj bölümü ve USB şarj için noktası bulunuyor. Ürünün ayrıntılarını videomuzda izleyin.

İzleyin




yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tunçmatik Nar: Hepsi Bir Arada konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tunçmatik Nar: Hepsi Bir Arada ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tunçmatik Nar: Hepsi Bir Arada ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "