Okunma

Tunçmatik’ten Büyük Ortaklık


03 Ekim 2007 Çarşamba 13:00
Tunçmatik’ten Büyük Ortaklık
Ülkemize ait önde gelen bilişim teknolojisi markalarından Tunçmatik, alanındaki deneyim ve yeteneğini daha da ilerletecek bir anlaşmaya imza attı. Tunçmatik, kendi ürün alanında dünya çapında öncü olan Eaton Powerware firmasıyla Türkiye’de satış ve satış sonrası hizmetlerini vermeye başlayacak.  Powerware firması endüstriyel anlamda çok büyük kurumlara kesintisiz güç kaynağı sunan bir şirket. Ülkemizde de kendi kurumsal yatırımlarının devamı olarak Powerware kullanan uluslararsı şirketler bulunmakla beraber firmanın ülkemizde satış ve destek anlamında bir temsilcisi bulunmuyordu.

Pazartesi günü basına duyurulan Eaton Powerware ve Tunçmatik işbirliği, hem Tunçmatik’e önemli güç katacak hem de Eaton Powerware’in ülkemizde sunacağı çözümlere önayak olacak.

İzleyin

Bilgi İçin: Tunçmatik
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tunçmatik’ten Büyük Ortaklık konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tunçmatik’ten Büyük Ortaklık ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tunçmatik’ten Büyük Ortaklık ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "