THY’nin mobil uygulaması yeni özelliklere kavuştu


26 Kasım 2019 Salı 09:15
THY’nin mobil uygulaması yeni özelliklere kavuştu

Ülkemizin bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Türk Hava Yolları’ndan sevindirici bir hamle geldi. Yolculukların vazgeçilmezi haline gelen Türk Hava Yolları mobil uygulaması, hem iOS hem de Android için yeni özellikler ile güçlendirildi.

Türk Hava Yolları mobil uygulamasına eklenilen özellikler arasında görüntülü çağrı merkezi gibi kullanıcı deneyimini çok daha üst noktalara taşıyan yenilikler bulunuyor. Gelin, şimdi uygulamanın sunduğu yeniliklere birlikte bakalım.

Türk Hava Yolları mobil uygulaması güncellendi

Android ile başlamak gerekirse: 1.8.0 sürümü ile THY uygulaması üzerinden görüntülü çağrı merkezi hizmeti sunulmaya başlandı. Bu sayede müşteri hizmetleri temsilcisi ile doğrudan görüntülü görüşme gerçekleştirmeniz sağlanırken, uygulamaya WhatsApp çıkartmaları eklendi.

Kullanıcı deneyimini artırmak için uygulamanın tasarımında bazı değişikliklere imza atan THY optimizasyonlar sayesinde uygulamanın performansını artırdığını ve bugüne kadar karşılaşılan tüm hataların giderildiğini belirtiyor.

THY Mobil görüntülü çağrı merkezine kavuştu

iOS’a baktığımızda 1.8.1 sürümü ile karşılaşıyoruz. THY’nin iOS uygulaması Android ile benzer şekilde görüntülü çağrı merkezi özelliğini ve WhatsApp çıkartmalarını kullanıcılarla buluşturuyor. Ancak, yenilikler bunlarla sınırlı değil.

Apple aygıtları için Siri entegrasyonunu tamamlayan THY artık sesli asistan ile işlem yapabilmemize imkan tanıyor. Anahtar Zinciri entegrasyonu da tamamlanırken, Miles&Smiles Kartları artık dijital cüzdanlara eklenebiliyor.

Kullanıcı deneyimini artırmak için tasarımsal değişikliklerin ve performans iyileştirmelerinin yapıldığı uygulamaya, eğitimcilere destek olmak için öğretmen yolcu tipi indirimi eklendi.

App Store veya Google Play Store üzerinden Türk Hava Yolları mobil uygulamasının en güncel sürümüne sahip olabilirsiniz. THY Mobil uygulamasını aktif olarak kullanıyor musunuz?
yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Havacılık tutkusu her geçen gün artarken, silahlara ve otomobillere büyük ilgi duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" THY’nin mobil uygulaması yeni özelliklere kavuştu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere THY’nin mobil uygulaması yeni özelliklere kavuştu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda THY’nin mobil uygulaması yeni özelliklere kavuştu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
  2. 2 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
  3. 3 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
  4. 4 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
  5. 5 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?
  6. 6 Mobilden banka hesabı nasıl açılır? Mobilden banka hesabı nasıl açılır?
  7. 7 SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası
  8. 8 Havalimanında uçak kaçırmayı engelleyen uygulama! Havalimanında uçak kaçırmayı engelleyen uygulama!
  9. 9 Ortalığı dağıtacak Fuji X-S10 inceleme! (Dünyada ilk) Ortalığı dağıtacak Fuji X-S10 inceleme! (Dünyada ilk)
  10. 10 Oppo Reno4 Pro inceleme ve özellikleri! Oppo Reno4 Pro inceleme ve özellikleri!