Okunma

Türk İnternet Medyasında Büyük Satış


24 Temmuz 2014 Perşembe 16:00
Türk İnternet Medyasında Büyük Satış

Fatih Güner tarafından kurulan ve yeni dönem internet medyasında aktif rol oynayan sosyalmedya.co yayın platformu, bir süredir devam eden görüşmeler sonucunda Webrazzi tarafından satın alındı. Anlaşma kapsamında sosyalmedya.co’nun tüm alan adları ve sosyal medya hesaplarıyla birlikte tamamı Webrazzi’nin oldu.

Her iki şirket de satın alma bütçesiyle ilgili açıklama yapmazken, Fatih Güner ve sosyalmedya.co ekibinin tüm devir işlerini 1 Ağustos 2014 itibarıyla tamamlayacağı ve bunun ardından tüm yönetimin Webrazzi’ye geçeceği açıklandı.

Sosyal medya odağı artıyor

Konuyla ilgili olarak Webrazzi’den Arda Kutsal‘ın açıklaması ise şu şekilde:

“Webrazzi olarak sosyalmedya.co’nun sahip olduğu kitleyi ve trafiği daha ileriye taşımak için çalışacağız. Bunu yaparken de içerik tarafında bazı yeni açılımlara gideceğiz. İş modelleri konusunda da sahip olduğumuz tecrübe ile yeni modeller uygulamayı düşündüğümüz sosyalmedya.co’nun önümüzdeki dönemlerde “sosyal medya” odaklı içerikte pozisyonunu daha geniş kitlelere yayarak, güçleneceğine inanıyoruz.”

:: Bu satın almayla ilgili görüşlerinizi paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Türk İnternet Medyasında Büyük Satış konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk İnternet Medyasında Büyük Satış ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk İnternet Medyasında Büyük Satış ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "