Okunma

Türk Oyuncular Büyü ile Tanışıyor


16 Haziran 2009 Salı 09:41
Türk Oyuncular Büyü ile Tanışıyor

GamersFirst (www.gamersfirst.com) tarafından kullanıcılara sunulan, yeni nesil MMORPG olarak tabir edilen Runes of Magic, tamamen Türkçe olmasıyla dikkat çekiyor. GamersFirst Halkla İlişkiler Direktörü Bryan Davies konuyla ilgili olarak, “Free2Play oyun modellerinin dünyadaki öncülerinden biri olmak bizlere mutluluk veriyor. Runes of Magic oyununda da bu trendi devam ettireceğiz. Oyunculara keyif verecek bir senaryoya ve başarılı grafiklere sahip olan Runes of Magic, ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek. Runes of Magic oyununu Türk oyuncusuna uygun olarak tasarladık. Oyunun dili Türkçe ve kullanılan silahlar Türk kültürüne uygun olarak tasarlandı. Bu durum da bizim Türk oyunculara verdiğimiz değerin bir göstergesi.” diyor.


Oyundaki modellemeler bu şekilde.

Türkçe Olarak Türk Oyuncusuyla Buluşan Runes of Magic’in Diğer Özellikleri:

    * Geniş kapsamlı sınıflandırma sistemi. İstenirse ikinci bir sınıf da seçilebiliyor. Bu “Çift Sınıf” sistemi oyuncuların mevcut sınıflar arasında seçim yapabilmelerini ve kendi melez sınıflarını yaratmak için yeteneklerini eşleştirebilmelerini sağlıyor.

    * Eşyaların üst seviyeye yükseltilebilmesini sağlayan aktif sistemiyle oyuncular kendilerini daha güçlü kılacak eşyalara sahip olabiliyor.

    * Düello, savaş meydanları, lonca savaşları, sunucu sunucuya karşı PvP ve zengin bir oyuncu oyuncuya karşı sıralama sistemiyle, oyuncular kendilerini karanlığın veya aydınlığın güçleri olarak sınıflandırabiliyor ve her birinin kendine özgü armağanlarını toplayabiliyorlar.

    * Oyun tutkunları 600’den fazla maceraya atılabiliyor ve günlük olarak tekrarlayabiliyor. Sürekli yeni maceralar eklenmeye devam ediyor.

    * Oyuncular kendi evlerini kurabiliyor, farklı dekorasyon seçenekleriyle döşeyebiliyor, dostlarını davet edebiliyor.

    * Bir lonca oluşturabiliyor ve başkent Varanas’ta kendinize bir “Lonca Sarayı” kurabiliyorsunuz.

    * Maceraya başladığınız andan itibaren elinizin altında olan farklı araçlarla zafere koşuyorsunuz.


Runes of Magic oyununa www.runesofmagic.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

:: Runes of Magic hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Türk Oyuncular Büyü ile Tanışıyor”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Runes Of Magic World NTS GAMES Farkı ile %100 Türkiye Sunucusu Bu Maceraya Sende Katıl …

 2. SDN Okuru dedi ki:

  oyun dandik eu versiyonunu denedik gördük = )

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Milletimiz (özellikle 20 yaş altı) bu tür oyunlara vaktini pek ayırır olduğundan artık sadece free2play değil tüm çevrimiçi oyun yapanlar Türkçe destek veriyor. Bizimkiler de sazan, başka ne ola ki?

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Şu gereksiz şirketin haberleri siteyi kirletmekten başka bir işe yaramıyor. Knight Online denilen süzgeç oyunu adam olmuş sanki, sıra yeni oyunlara geldi 🙂

 5. SDN Okuru dedi ki:

  sitesinde ne uye olma var nede download var nasil is anlamadim ?

 6. SDN Okuru dedi ki:

  map yap karakter tasarla seneryo yaz sal piyasaya. ne güzel iş bulmuş bunlar kendilerine. relic gibi grafik motorları kullansalar da gözümüz gönlümüz açılsa

 7. SDN Okuru dedi ki:

  “Tamamen Türkçe olan Runes of Magic”

  Nasıl tamamen Türkçe? oyunun adı bir defa İngilizce…

" Türk Oyuncular Büyü ile Tanışıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Oyuncular Büyü ile Tanışıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Oyuncular Büyü ile Tanışıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "