Türk Teknolojisi Devler Liginde


06 Ekim 2009 Salı 10:42
Türk Teknolojisi Devler Liginde

Türk Telekom, dünya telekomünikasyon sektörü dinamiklerinin belirlenmesinde önemli rol oynayan ITU (International Telecommunication Union / Uluslararası Telekomünikasyon Birliği) tarafından, 5 – 9 Ekim 2009 tarihleri arasında Cenevre‘de düzenlenen Telecom World 2009‘a katılıyor. ShiftDelete.Net, etkinliği İsviçre‘den izliyor.

Bilgi ve İletişim Teknolojileri ile Ekonomik İyileşme ve Sürdürülebilir Gelişme” başlığıyla düzenlenen etkinlik kapsamında düzenlenecek “Talebi Yönetmek – Benimsenmeyi Hızlandırmak” konulu panelde Türk Telekom Genel Müdürü Dr. Paul Doany konuşmacı olarak yer alıyor.

Panelde bilgi ve iletişim teknolojileri ve genişbant kullanımında bireylerin kararlarını etkileyen faktörlerin ve kullanım oranlarının iyileştirilebilmesi için yapılabilecekler ele alınıyor.

Türk Telekom Grubu Teknoloji Şirketleriyle Avrupa’da

Türk teknolojisinin dünyaya ihracı vizyonuyla teknolojiye yatırım yapan Türk Telekom, Telecom World 2009 kapsamında düzenlenen fuarda, grup şirketlerinden telekomünikasyon operatörleri için yeni nesil çözümler üreten Argela, uygulama çözüm ve hizmetleri alanında faaliyet gösteren İnnova ve eğitim ve bilişim teknolojileri şirketi Sebit ile yer alıyor.

Dünyanın lider telekomünikasyon şirketlerinden üst düzey yöneticilerin yanı sıra regülasyon, strateji ve iş geliştirme alanlarındaki yöneticilerin bir araya geldiği etkinlikte “Dijital Uçurumun Önüne Geçebilmek“, “İklim Değişimi ve Afet Telekomünikasyonu” ve “Sibergüvenlik“in yanı sıra telekomünikasyon sektöründeki genişbant, IP iletişimi, kablosuz cihazlar, yeni nesil erişim, yakınsama, yeni nesil ağlar gibi konular ele alınıyor.

:: Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor musunuz?

 
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Türk Teknolojisi Devler Liginde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Teknolojisi Devler Liginde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Teknolojisi Devler Liginde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
  2. 2 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?
  3. 3 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!
  4. 4 PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik
  5. 5 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi
  6. 6 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
  7. 7 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
  8. 8 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
  9. 9 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!
  10. 10 iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor? iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor?