Okunma

Türk Telekom’dan 3G Açıklaması


28 Kasım 2008 Cuma 12:04
Türk Telekom’dan 3G Açıklaması

Uzun süredir ülkemize gelmesi beklenen üçüncü nesil telefon şebekesi için birkaç aydır süren hummalı bekleyiş nihayet firmaların tekliflerinin ve açık artırmaların ardından sonuçlandı. Bugün sonuçlanan 3G ihalesine katılan Avea’nın da ortağı olan Türk Telekom, ülkemizdeki en büyük iletişim şirketi ve altyapı sağlayıcısı olarak ihaleyle ilgili görüşlerini açıkladı. Konuyu oldukça olumlu değerlendiren Türk Telekom, sektörün daha da gelişeceğini belirtti. Yapılan açıklamanın tam metni burada.

Türk Telekom’un Açıklaması

Türk Telekom olarak, 3G ihalesinin gerçekleştirilmiş olmasını sektörümüz adına olumlu bir gelişme olarak görüyoruz. 3G lisanslarının dağıtılmasıyla, telekom alanındaki yatırımların artmasını bekliyoruz.

Yerli teknolojinin geliştirilmesi ve Türk teknolojisinin yurtdışına ihracı vizyonuyla sürekli bir şekilde teknolojiye yatırım yapan Türk Telekom ailesi olarak, 3G’nin yarattığı imkânları en hızlı şekilde Türk Telekom Grup şirketlerinin müşterilerine yansıtmayı amaçlıyoruz.

Türk Telekom’un yakınsama vizyonunu destekleyecek olan 3G teknolojisinin, birçok yeni ürün ve hizmeti Türk Telekom Grup şirketlerinin müşterilerine sunmamıza katkıda bulunacağı inancındayız. Bu şekilde, 3G destekli cep telefonları ile Videofon arasında görüntülü konuşma olanağının yanı sıra pek çok yeni hizmeti sunmaya başlayacağız.

Bu vesileyle, uzun süredir beklenen 3G ihalesinin telekomünikasyon sektörüne ve tüm Türkiye’ye hayırlı olmasını diliyoruz.

Saygılarımızla,

Türk Telekomünikasyon A.Ş. 

 

:: Telekom’un açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “Türk Telekom’dan 3G Açıklaması”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  herşey iyi güzelde hani bunun ücret tarifesi ne ne şekilde olcak nasıl kanpanya yapılacak önemli olan bu bizler için

 2. SDN Okuru dedi ki:

  3G en iyi baglantı hızını türk telekom aldı helal olsun başarılar.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  süpersiniz türk telekom

 4. SDN Okuru dedi ki:

  kıskananlar çatlasın.. Türk Telekom en iyisi

 5. SDN Okuru dedi ki:

  çşok güzel olmuş bunu aldıgı her yerde bağlana bileceğiz çok güzell süper bir hareket teşekkürler.. 🙂

 6. SDN Okuru dedi ki:

  ne var mış telekomda. telekom kadar ucuz şirket varmı bir dön bak bakalım. bütün şebekeler iğrenç ötesi hep para tuzağı seninle bir zorum yok sen yanlış anlama ama iyice araştır hepsi hırsız hepsi

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Olan yine bizim cebe olacak anlaşılan. 🙂
  Vatana millete hayırı uğurlu olsun diyelim.

 8. SDN Okuru dedi ki:

  allah aşkına telekoma bağımlı kalmadan hizmet verebilcek firmalar çıksın yaa!

" Türk Telekom’dan 3G Açıklaması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom’dan 3G Açıklaması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom’dan 3G Açıklaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "