Okunma

Türk Telekom Atağa Kalktı


17 Haziran 2008 Salı 21:00
Türk Telekom Atağa Kalktı
Türk Telekom başlattığı Ar-Ge atağını, Almanya’nın büyük araştırma geliştirme şirketlerinden Dai-Labor’un gücünü arkasına alarak sürdürüyor. Anlaşmayla Türk Telekom her yıl en az 6 Ar-Ge projesi geliştirmeyi hedefliyor.Yakın zamanda lansmanı yapılan Videofon’un Türk Telekom, Avea ve Argela tarafından katma değerli hizmetlerle zenginleştirilecek.

Yenilikler kapıda

28 Mayıs 2008 tarihinde Almanya’nın Berlin şehrinde Türk Telekom İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Dr. Paul Doany, Dai-Labor Başkanı Prof. Şahin Albayrak ve Dai-Labor’un Türkiye’deki iş ortağı AnelArge’nin Yönetim Kurulu Üyesi Suat Baysan’ın katıldığı törende imzalanan iki yıllık anlaşma ile her yıl en az 6 inovatif projenin geliştirilmesi hedefleniyor.

Anlaşma başka birçok alanda işbirliğini de beraberinde getiriyor. Buna göre Almanya pazarı için yakın zamanda geliştirilen telekom yazılım ve donanım ürünlerinin başarısı, Türk Telekom ve Anel grup şirketlerinden biri olan AnelArge’nin mühendisleri tarafından adapte edilecek.

Bilgi için : Türk Telekom
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Türk Telekom Atağa Kalktı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  TT Atağa kalktı: 15GB’ye kadar 8Mbit ondan sonra bağlanma yani 512Kbit.
  Yakında 32Mbit çıkacak 5Gb downloaddan sonra 56Kbit 🙂

 2. SDN Okuru dedi ki:

  ilk önce adam gibi hizmet versinler ama biz insanlarda suç herşeye atlıyoruz. şimdi videofone a da saldırırlar…..

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Kardeşim bin kere söyliyoruz sen sadece ADSL yi sudan ucuz yap telefonuda adslden ayır, telekomdan türk halkı olarak başka birşey istemiyoruz….

" Türk Telekom Atağa Kalktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom Atağa Kalktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom Atağa Kalktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "