Okunma

Türk Telekom Tasarrufta Örnek Oldu


14 Ocak 2011 Cuma 10:15
Türk Telekom Tasarrufta Örnek Oldu

Tüketim çılgınlığı yüzünden kırmızı alarm veren doğa teknoloji şirketlerini harekete geçirdi. Firmalar, hem tasarruf yapmak hem de doğayı korumak için yeşil teknolojilere yatırım yapmaya başladı.

Türk Telekom yaptığı açıklamayla Ecofont teknolojisinin dünyada ilk kullanan telekomunikasyon şirketi olduğunu duyurdu. Firmanın ülke çapındaki çalışlanları bundan sonra Ecofont yazı tipi kullanacak.

Nasıl Tasarruf Edecek?

 

 

Peki, bu yatırım firmaya neler katacak? Özel bir delik sistemine sahip olan Ecofont teknolojisi baskılarda yüzde 25 oranında tasarruf sağlıyor.

Türk Telekom çalışanları yazıcılarından, Calibri, Arial ve Times News Roman yazı karakterlerinde baskı alabilecek.

:: Şirketinizde yeşil teknoloji ürünleri kullanmaya dikkat ediyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Türk Telekom Tasarrufta Örnek Oldu”

 1. dajumrar dedi ki:

  Tasarrufa gerek ***** fiyatlar olduğu sürece ve biz ona mahkum olduğumuz sürede bunların sırtı yere ***** yeşildi çiçekti böcekti fasa fiso.

 2. nevuser dedi ki:

  ben bu ttnetin ……………….!

 3. desperado64 dedi ki:

  kazık atmada da örnek olsular ş******

 4. baaydin dedi ki:

  insanları işten çıkarmaya zorlamak ve hakketmedikleri şekilde insanlara para ödetmekte bu yeşil tasarrufa girermi?

" Türk Telekom Tasarrufta Örnek Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom Tasarrufta Örnek Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom Tasarrufta Örnek Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "