Okunma

Türk Telekom CEO’su, En İyi CEO Seçildi


18 Haziran 2013 Salı 13:56
Türk Telekom CEO’su, En İyi CEO Seçildi

Türk Telekom, yatırımcı ilişkileri alanındaki en prestijli profesyonel araştırma ve anketlerini gerçekleştiren Thomson Reuters Extel’in2013 Yatırımcı İlişkileri Araştırması” sonuçlarına göre büyük bir başarı elde etti.

Türk Telekom Grup CEO’su Hakam Kanafani, Thomson Reuters Extel 2013 Yatırımcı İlişkileri Araştırması sonuçlarına göre, “Yatırımcı İlişkileri Alanında Türkiye’nin En İyi CEO’su” seçildi. Bu araştırma kapsamında 2012 yılında da aynı unvanı elde eden Kanafani’nin yatırımcı ilişkilerine verdiği önem ve bu alandaki başarısı yatırım dünyasınca iki yıl üst üste tescillenmiş oldu.

Thomson Reuters Extel 2013 Yatırımcı İlişkileri Araştırması, 250 aracı kurum ve araştırma şirketi ile Avrupa’nın yaklaşık bin şirketinden 2 bin 500’ün üzerinde analistin katkısı ve 15 binden fazla profesyonel yatırımcının ve kurumsal katılımcının görüşleri ile belirlendi.

Yatırımcı ilişkilerinde mükemmeliyeti teşvik etmek ve tescillemek amacıyla 10 yıldır düzenlenmekte olan Thomson Reuters Extel Yatırımcı İlişkileri Araştırması, bu alanda dünyanın en geniş katılımlı ve en yüksek prestijli sektörel araştırmalardan biri.

Thomson Reuters Extel Yatırımcı İlişkileri Araştırması’na gösterilen ilginin her geçen yıl daha da artması, yatırımcı ilişkilerinin şirketler açısından öneminin ve bu konudaki titizliğin ve farkındalığın da giderek arttığını gösteriyor.

:: Hakam Kanafani’nin üst üste iki yıl en iyi CEO seçilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Türk Telekom CEO’su, En İyi CEO Seçildi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Yanlış olmuş, hala TTNET müşterisi olan bizler “En Kek Müşteri” ödülüne layık olmalıydık.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    sözün bittiği yer

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Elini ovuşturan yatırımcılar servinmiştir.

" Türk Telekom CEO’su, En İyi CEO Seçildi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom CEO’su, En İyi CEO Seçildi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom CEO’su, En İyi CEO Seçildi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "