Okunma

Türk Telekom’dan sonra Turkcell ne dedi?


12 Aralık 2018 Çarşamba 23:25
Türk Telekom’dan sonra Turkcell ne dedi?

Turk Telekom’un kotasız internet fiyatlarını açıklamasının ardından gözler diğer ISS’lere çevrilmiş durumda. Peki, diğer bir büyük internet sağlayacısı Turkcell’in, Turkcell Superonline kotasız internet tarifleri neden halen açıklanmadı?

Halihazırda kotasız ve kotalı tarifeleri bulunan Turkcell, yeni AKN’siz tarifeleri açıklamak için hiç acele etmiyor. ShiftDelete.Net olarak Turkcell’le ulaştık ve yeni internet paketlerini sorduk.

Turkcell Superonline kotasız internet tarifleri ne zaman gelecek?

Turkcell tarafından yapılan açıklamaya göre, şirket yeni dönem tarifelerini yılbaşına yakın bir zaman aralığında, yani ay sonunda paylaşacak. Şimdilik paket seçenekleri hakkında bir bilgi olmasa da, varsayılan paket seçeneklerine yakın fiyatlar görebiliriz. Elbette bunu varolan tarifeler üzerinden konuşarak söylüyoruz, çünkü fiyat konusunda şu an için Superonline hiçbir ipucu vermiyor.

dünyada internet fiyatlar

Superonline ürün bölümünde abone olmak isteyenleri üç farklı seçenek bekliyor; Limitsiz Fiber İnternet, Kotalı Fiber İnternet ve Yalın ADSL İnternet. Kota sistemini kaldırmayan Superonline, bakalım AKK’siz paketlerinde nasıl bir fiyat sunuyor?

Fiber internet 15 Mbps hız seçildiğinde ayılık 74,9 TL’ye mal oluyor. Bu bölümde seçilebilecek en yüksek hız ise 50 Mbps ve 169 TL.

ADSL tarafında ise üç farklı hız limiti kullanıcılara sunuyor; Limitsiz, 8 Mbps ve 16 Mbps. Limitsiz hız seçtiğinizde 100 GB AKN kotası size veriliyor. 8 Mbps ve 16 Mbps seçtiğinizde ise AKK’siz tarifeler bulunuyor.

Bakalım Turkcell’in tarifeleri açıklama yapıldıktan sonra nasıl şekillenecek?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

59 yorum - “Türk Telekom’dan sonra Turkcell ne dedi?”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Eski aboneyim 16 mbps 68 liradan verdi yeni sozlesme interneti. S.online

" Türk Telekom’dan sonra Turkcell ne dedi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom’dan sonra Turkcell ne dedi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom’dan sonra Turkcell ne dedi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "