Okunma

Türk Telekom En Değerli Marka Seçildi


05 Temmuz 2009 Pazar 09:57
Türk Telekom En Değerli Marka Seçildi

Türk Telekom, Capital Dergisi ile İngiliz marka değerleme şirketi Brand Finance işbirliğiyle 2006 yılından bu yana yürütülen ‘Türkiye’nin En Değerli Markaları‘ araştırmasında, 2009 yılında birinciliği kazandı.

Türkiye‘nin ilk ve tek marka değerleme araştırmasına 2009 yılında ilk defa katılan Türk Telekom, marka değeriyle listede ilk sırada yer aldı. Türk Telekom, özellikle ses, veri, video ve içerik hizmetlerinden oluşan farklı ürün ve hizmet sunumlarının yanı sıra 2008 ve 2009 yıllarından markasına yaptığı yatırımlarla sıralamada zirveye yerleşti.

 

Türkiyenin en değerli 10 markası.

 

Türkiye’nin en değerli markası seçilen Türk Telekom’un Genel Müdürü Dr. Paul Doany araştırmaya ilişkin olarak görüşlerini şöyle dile getirdi: “Global telekom sektörünün ses, veri ve görüntü hizmetlerinin bütünleşerek tek bir platform üzerinden vermeye yöneldiği günümüzde, Türk Telekom uzun süreli yakınsama vizyonunu teknoloji ve altyapıya yaptığı yatırımlarla destekliyor. Teknoloji yatırımlarımızla ve topluma karşı sorumlu bir şirket olarak marka değerimizi artırmaya, Türkiye‘ye katkıda bulunmaya ve tüm dünyaya Türkiye’nin inovasyonunu sunmaya devam edeceğiz.”

:: Sizin birinciniz kim?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Türk Telekom En Değerli Marka Seçildi”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Birde biz müşterilerine değerliymişiz gibi davransa

  Kendisi ne kadar değerli olsada müşterilerine bundan daha değersiz davranan başka bi şirket yok

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Müslüman bir devlette en bir içki markası en değerli 4. marka. Ne acı.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  syn (cok değerli)başbakanımız türk telekomu satarken sözde 10 yıllık bi ömrü kaldı herkes sınırsız telefon kullanacak sabit hatlar kalkacak falan diyodu. O yüzden yok fiyatına sattılar türk telekomu başka bi amaçları yoktu. Annelerine en içten selamlarımı sunuyorum..:) Türkiye sizinle gurur duyuyor..

" Türk Telekom En Değerli Marka Seçildi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom En Değerli Marka Seçildi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom En Değerli Marka Seçildi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "