Okunma

Türk Telekom’a Başarı Ödülü


07 Kasım 2010 Pazar 16:00
Türk Telekom’a Başarı Ödülü

Türk Telekom, telekomünikasyon sektörünün değerlendiliği SAMENA (Güney Asya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Telekomünikasyon Konseyi) organizasyonundan ödülle döndü.(Türk Telekom Ayda 2 Ton Kağıt Tasarrufu Sağladı)

Kazablanka’da düzenlenen SAMENA 2010 ödüllerinde Türk Telekom En İyi Sabit Hat Operatörü seçildi.

Üç Bölge Arasından Ödülü Kazandı

 

 

Türk Telekom geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla, 16.1 milyon sabit hat, 6.5 milyon ADSL hattı  ve 11.4 milyon GSM abonesi olduğunu duyurmuştu.

:: Turk Telekom’un bu başarısını nasıl değerlendiriyorsunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Türk Telekom’a Başarı Ödülü”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    hizmet 0 memnuniyet 0 kalite 0 neyine iyi seçilmiş hangi yönden seçilmiş en yüksek fiyat mı? herkes biliyo neyin ne olduğunu telekom kim en iyi kim

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Ay bitmeden fatura kesip gecikme faizi alan şirketimizi kotalı internet yetmezmiş gibi kotasız internete de adil kullanım lafı altında kota getiren şirketimizi çok seviyoruz.

" Türk Telekom’a Başarı Ödülü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom’a Başarı Ödülü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom’a Başarı Ödülü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "