Türk Telekom Evleri Güvene Alacak


02 Haziran 2010 Çarşamba 13:30
Türk Telekom Evleri Güvene Alacak

Yazın başlangıcıyla birlikte sıcaklardan bunalan insanlar çareyi güvenliği ikinci plana atarak camları açık bırakmakta buluyor. Bu dönem hırsızlar için av sezonundan farksız. Hırsızlık aylarının katlandığı yaz döneminde Türk Telekom tüketiciler için ilginç bir kampanya başlattı.

Bu sabah düzenlenen toplantıyla tanıtılan hizmette ev telefonları önemli rol alacak. Tepe Güvenlik firmasıyla anlaşan Türk Telekom tüketicilere ev güvenlik sistemleri kurmaları konusunda yardımcı olacak. Ortalama 9 lira ile 29 lira arasında değişen tarifeler yardımıyla aboneler güvenlik sistemlerinin ücretlerini telefon faturalarıyla ödemiş olacak.

Cem Yılmaz‘ın yer aldığı kampanya reklamından kareler ve ürünün detaylı tanıtımını yaptığımız röportaj videosundan izleyebilirsiniz.

Sistem nasıl çalışacak?

Tepe Güvenlik ve Türk Telekom‘un yaptığı anlaşma sayesinde tüketiciler güvenlik hizmetleri için ayrı bir fatur  ödemek zorunda kalmayacaklar. Taahütlü sözleşmeyi imzalayan abonenin evi güvenlik uzmanları tarafından gözden geçirilecek. Evin durumuna göre firma telefon hattı ve özel alarm sistemini birleştirecek.

Özel bir kumandayla çalışan bu sistem eve izinsiz giriş yapıldığı zaman ilk önce sözleşmenin yapıldığı tüketiciye ulaşmaya çalışacak. Tüketici eğer güvenlik ihlalinden haberdar olmadığını belirtirse firma polisleri olayın yaşandığı eve yönlendirecek.

Bu kampanyayla ilgili daha fazla bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz.

:: Türk Telekom’un bu güvenlik hizmetinden faydalanacak mısınız? Sizce firmanın bir sonraki yatırımı hangi konuda olmalı.

 

 

 
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Türk Telekom Evleri Güvene Alacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom Evleri Güvene Alacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom Evleri Güvene Alacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  2. 2 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  3. 3 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  4. 4 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  5. 5 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  6. 6 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  7. 7 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  8. 8 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  9. 9 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  10. 10 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2