Okunma

Türk Telekom Faturaları SMS’le Ödenecek


30 Eylül 2013 Pazartesi 12:39
Türk Telekom Faturaları SMS’le Ödenecek

Türk Telekom, yeni nesil ödeme platformu Mobilexpress ile yaptığı işbirliğiyle SMS ile fatura ödeme sistemini hayata geçirdi. Türk Telekom açıklamasına göre, Türk Telekom müşterileri sabit telefon faturalarını cep telefonlarından SMS göndererek ödeyebilecek.

Açıklamaya göre kullanıcıların, Türk Telekom faturalarını ödemek için tüm operatörlere ait cep telefonlarından, “TT boşluk 10 haneli sabit telefon numarası”nı yazıp 3570’e SMS göndermeleri yeterli olacak.

SMS ile fatura

Türk Telekom kullanıcılarının SMS ile fatura ödemeye başlamak için ücretsiz olarak Mobilexpress’e üye olması, kişisel ve ödeme bilgilerini bir defaya mahsus Mobilexpress hesaplarına eklemesi gerekiyor. Sonrasında kullanıcılar her ay tekrar tekrar bu bilgilerini paylaşmalarına gerek kalmadan, sadece cep telefonlarından SMS ile faturalarını her an her yerden ödeyebilecekler.

Kullanıcılar Mobilexpress’e www.mobilexpress.com.tr’den, Mobilexpress iPhone uygulaması üzerinden veya Mobilexpress Müşteri Hizmetleri’ni arayarak dakikalar içinde üye olabiliyor.

(Kaynak: AA)

:: Türk Telekom’un yeni SMS’le fatura ödeme hizmeti hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “Türk Telekom Faturaları SMS’le Ödenecek”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    greksiz uygulama bankaya ver otomatık odensın bırde sms lemı ugrasıcam 🙁 çok komıkısınız

" Türk Telekom Faturaları SMS’le Ödenecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom Faturaları SMS’le Ödenecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom Faturaları SMS’le Ödenecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "