Okunma

Türk Telekom, Girişimcilere Destek Oluyor


09 Eylül 2013 Pazartesi 11:03
Türk Telekom, Girişimcilere Destek Oluyor

Türk Telekom, “PİLOTT – TT Girişimleri Hızlandırma Programı”nı başlattı.

Girişimcilere senede üç kez çağrıda bulunacak olan PİLOTT, ilk başvuruları 9 Eylül-20 Ekim 2013 tarihleri arasında www.pilott.com.tr adresinden kabul edecek.

Jüri tarafından seçilecek başarılı girişimler, Türk Telekom ile işbirliği şansını yakalarken, en başarılı girişimci 100 bin TL’lik girişim sermayesinin sahibi olacak. En başarılı ilk üç girişimci ise Silikon Vadisi seyahatine hak kazanacak.

Tahsin Yılmaz: Her 100 yetişkinden 12’si erken dönem girişimcisi

Türk Telekom CEO’su Tahsin Yılmaz, 2023 hedeflerine ulaşmada en önemli araçlardan biri olan inovasyon ve girişimciliğin Türk Telekom’un 3D vizyonunda önemli bir odak alanına sahip olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Türkiye, genç nüfusu ile yüksek girişimcilik potansiyeline sahip ülkelerin başında geliyor. 2012 Küresel Girişimcilik Raporu’na göre ülkemizde her 100 yetişkinden 12’si erken dönem girişimcilik faaliyetlerinde bulunuyor. Türk Telekom olarak biz de üzerimize düşeni yapıyor, değer yaratacak girişimleri destekliyoruz.”

Yılmaz, PİLOTT programıyla, bilgi ve iletişim teknolojileri alanında yenilikçi iş fikirleri olan girişimcilere destek vereceklerini ve dijital yaşam dönüşümü gerçekleştirecek yeni fikirleri teşvik edeceklerini de belirterek, “Girişimcilerin yenilikçi fikirleri, Türk Telekom bilgi birikimi ve teknolojisi ile büyüyecek” dedi. 

:: Pilott – TT Girişimleri Hızlandırma Programına katılacak mısınız?
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Türk Telekom, Girişimcilere Destek Oluyor”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  türk telekom önce benim internet telefon nakil talebimi yapsın 11 aydır eskişehirin ortasında interneti veremedi ödenek yokluğundan neyin peşindesiniz twitterdan cevap bile vermiyor destek

 2. SDN Okuru dedi ki:

  15:58’e:
  Her yerde o kız var zaten.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Kız o kadar güzel değilmiş :p

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Kız güzelmiş :p

" Türk Telekom, Girişimcilere Destek Oluyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom, Girişimcilere Destek Oluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom, Girişimcilere Destek Oluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "