Okunma

Türk Telekom Grubu’na Yeni Atama


05 Ağustos 2015 Çarşamba 09:00
Türk Telekom Grubu’na Yeni Atama

Son dönemlerde atamalar ile gündeme gelen Türk Telekom Grubu, bugün yönetici kadrosuna 2 yeni atama daha yaptı. Türk Telekom Grubu’nda yapılan 2 yeni atama ile Agile Çözümler Direktörlüğü’ne Serkan Fergan getirilirken, Devrim Melek ise TV Pazarlama Direktörü oldu.

Serkan Fergan Haziran 2015, Devrim Melek ise Temmuz 2015 itibariyle Türk Telekom Grubu’ndaki görevlerine başlamıştı.

Serkan Fergan kimdir?

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği lisansı ardından İstanbul Teknik Üniversitesi’nde yine aynı alanda yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine Customs & Excise – Canada’da  başlayan Fergan, aralarında Fortis Bank, Pamuk Bank ve Tekstil Bank’ın da bulunduğu birçok kurumda üst düzey yöneticilik yaptı. İnternet bankacılığı, e-ticaret, e-ödeme, mobil teknolojiler gibi uzmanlıklara sahip olan Fergan, iyi derecede İngilizce ve İtalyanca biliyor.

Devrim Melek kimdir?

Pazarlama stratejileri, dijital pazarlama ve tüketici araştırmaları alanında 18 yıllık tecrübesi bulunan Devrim Melek, İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, Makine Mühendisliği alanında yüksek lisansını tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi Pazarlama yüksek lisansı eğitimi de alan Melek, kariyerine Eczacıbaşı’nda başladı. Melek, son olarak Digitürk’te Pazarlama Direktörü olarak görev yaptı.

:: Türk Telekom Grubu atamaları hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Türk Telekom Grubu’na Yeni Atama”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Ya verdiğim paranın karşılığı 8 mb internetimi versin yada 4 mb dan fazla veremeyecekse bu kadın bana versin 🙂

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Hayırlı olsun ne diyelim.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  hayırlı olsun inşallah şu akk yi kaldırır….

 4. SDN Okuru dedi ki:

  bize ne

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Türk telekom/ttnet isimlerini duyunca midem bulanıyor.

" Türk Telekom Grubu’na Yeni Atama konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom Grubu’na Yeni Atama ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom Grubu’na Yeni Atama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "