Türk Telekom, Hakkını Arıyor


15 Nisan 2007 Pazar 13:00
Türk Telekom, Hakkını Arıyor

Türk Telekom Kurumsal İlişkiler Başkanı Ahter Kutadgu; bir takım
çevreler tarafından kamuoyunu yanıltmaya yönelik, hukuka aykırı bir
biçimde yapılan tanıtım ve haberlere karşı kurumun hakkını koruyacağını
belirtti ve konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Yasal sınırlar içinde
yapılan, özellikle medyadan gelen eleştiri ve yorumlara saygı
duyuyoruz. Ancak Türkiye’nin en büyük kuruluşlarından biri olan Türk
Telekom’a karşı yürütülen kötü niyetli, hukuk dışı, müşterilerimiz
üstünde yanıltıcı etkisi olan ve Türk Telekom’un kurumsal itibarına
saldırı niteliği taşıyan reklam ve açıklamalara kayıtsız kalmamız
mümkün değildir. İlgili kişi ve kuruluşlar hakkında gerekli yasal
yollara başvuruyoruz.
"

Türk Telekom’u mağdur olarak görmek de varmış
İnternet tarifelerinde yaptığı değişikliklerden sonra mağdur olduğunu belirten binlerce okurumuzun mesajlarını burada bulabilirsiniz. Üzerinden çok fazla geçmeden mağdurun Türk Telekom olduğunu görmek, biraz şaşırtıcı.

Bilgi için: Türk Telekom

SDN
htp://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

84 yorum - “Türk Telekom, Hakkını Arıyor”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  1024 internetle 28 kps i geçmeyen bir hızda bir şirket download yaptırıyorsa. Ne Ölçüde Haklıdır Bilinmez. Önce Alt Yapısını Düzeltsin Sonra Millet Konusursa Maduruz Desinler !

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  kapatın kurtulun ben öle yaptım sıra sizde degilmi biz söz cok güzel hizmet te aksama var ama fatura yollamada yok

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  bu habermi yoksa mizah yazısımı be adam sormazlarmı sana rekabet olmayan yerde milletin parasını alt yapıya v.s neden harcamıyorsunda cem yılmaza aktarıyorsun diye dava açacakmış ehue

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  Site yönetimine sesleniyorum bu haber ana sayfada kalsın herkez görsün tt nin neler çevirdiğini

 5. Ziyaretçi dedi ki:

  Satarsan elaleme daha ne beklersin ki ?

 6. Ziyaretçi dedi ki:

  Hukuk dışıyımış kendi tarife ve hizmetleri gayet normal bunun itirazı ve hak araması hukuk dışı OGER TELEKOM!

 7. Ziyaretçi dedi ki:

  Arkadaşlar bu konu hakkında bizimle aynı fikirde olanları görebileceğimiz (bence gayet kalabalık olduğumuzu gösterebileceğimiz) gerçek mağdurların biz olduğumuzu kanıtlayabileceğimiz ses getirebilecek bir internet sitesi var mıdır?
  Yoksa niye kimse böyle bir girişimde bulunmuyor?
  Ya da bulunuyor da türktelekom siteyimi yasaklıyor?

  Burda ya da forumlarda açıkçası kendi kendimize konuşup evet biz haklıyız diyoruz ama hakkımızı aramıyoruz. Kesinlikle ses getirecek birşeyler yapmak gerekiyor.

  Türkiye’nin birçok yerinde daha adsl yok deniyor, boşuna itiraz etmeyelim hızı ucuzluğu geçelim şimdilik ilerde belki deniyor… Eğer verdiğimiz paralarla oralara internet götürülmeye çalışılıyorsa geliştirme güçlendirme çabası varsa (ki zannetmiyorum) anlatsınlar bize bunu, paramın nereye gittiğini ben bilmek istiyorum.

  Sadece internet konusunda da değil türktelekomun şehirler arasını ucuzlatma olarak gösterdikleri ama esas olarak şehiriçi tarifesine zam yaptıklarını, insanların farketmesi ve ne oluyor, bu ne, demesi gerekiyor. Yaptıkları televizyon reklamları gazete ilanlarıyla türktelekom yaptığı işi meşrulaştırmaya çalışıyor ve biz de bunu yiyiyoruz.

  Site yönetiminden bu haberin hep ana sayfada kalması gerekliliğini göz önünde bulundurmalarını talep ediyorum.

 8. Ziyaretçi dedi ki:

  Arayınca meşgul çıkmasında 😛

 9. Ziyaretçi dedi ki:

  Kardeşim, indirimli faturayı aldık. Ne indirim ne indirim. Ne zamandan beri bindirimler indirim olmuş anlamadım

 10. Ziyaretçi dedi ki:

  Yağız hırsız ev sahibini bastırırmış. Görende dünyada en iyi ve ucuz hizmeti telekom veriyor zannedecek. Adamlar müşterileri daha çok nasıl yolarız diye düşünüyorlar.

 11. Ziyaretçi dedi ki:

  Bence telekom kesinlikle mağdur, onca para verdikten sonra bu yağlı kazı gönlünce yolmasına engel olmak bizlerin ne haddine!
  özelleştikten sonra telekom hantal yapısından kurtulur, bizlere dünya standartlarında hizmet sunar diyen safdillere – en başta kendim – gülüyorum şimdi.
  müdürünüze benden selam söyleyin!!!

 12. Ziyaretçi dedi ki:

  Aşağıdaki linkte bulunan habere bir gözatın arkadaşlar. Telekomun bu yaptığına atalar ne der? “Yavuz hırsız ev sahibini suçlu çıkarırmış” der. Adamlar hem milleti soyup soğana çevirsin hem de gidip mahkemeye versin. Bu atasözünü bu kadar güzel anlatacak bir olay daha olamazdı.

  *****

 13. Ziyaretçi dedi ki:

  Benim bu ki aylık dönemdeki indirimden sonra adsl ve sabit telefon faturam ortalama 40-45 YTL’den önce 65 arkasından 85 YTL’ye çıktı bu nasıl indirim işin içinden çıkamadım ama ay sonunda ikisi ni de komple iptal ettirerek meseleden kurtulmuş olacağım. ben zaten ayda 1,5 gb tı zor kullanıyorum bana hakkımı 4 gb a yükselterek indirim yapmışlar güya. ayrıca avea hattımı akşama kadar emzik gibi elimden düşürmediğim halde 22 YTL ‘lik fatura gelirken sadece günde birkaç kez bazen hiç şehiriçi bile aramadığım sabit telefona 45 ytl lik fatura geldi. Böyle tepkisiz mi kalacağız niçin telefonları iptal ettirerek bir kampanya başlatmıyoruz. saf gibi sömürülmeye devam mı edeceğiz

 14. Ziyaretçi dedi ki:

  arslan turk
  türk telekomun insanları hesaplı hattan zorlayarak standart hatlara geçmesini vede ayda 10 yt ödeyen olaral birden bire %200 fazla ödememizi sağlayan telekomdan allah razı olsun bu vicdana sığarmı neden hala türk milletini sağılacak koyun gibi görüyorlar anlamıyorum. şahsıma türktelekomu bu tuzak içinde tuzak kurmasından dolayı kınıyorum. Vede sabit ücreti haraç niyetine alanlarıda kınıyorum.

 15. Ziyaretçi dedi ki:

  sadece TT’u değil onu satanları da konuşmak lazım. ayrıca bu başlık bana bayat bir duvar yazısı hatırlattı:
  ” ‘Hakkı’mızı istiyoruz.
  Not: ‘Hakkı’nın karısı.” :p

 16. Ziyaretçi dedi ki:

  Ey mazlumun sigindigi rab ne zaman tas olupta telekomun basina yagacaksin merak ediyoruz biz kotazede, adslzede, deniz_alti_fiberoptik_kablozede kullarin…
  de yeter artik gayri diyoruz….

 17. Ziyaretçi dedi ki:

  Buradan şu sonuç çıkıyor.

  Bu ülkede mahkemeye vermekle uğraşabilinecek kadar az sayıda Tekele Karşıtlık var!

 18. Ziyaretçi dedi ki:

  Telekom laf yapıyor kendilerini haklı çıkarmaya çalışıyorlar olan yine bizlere oluyor bulara rekebetçi kurumlar çıksa cep telefonlarında olduğu o zaman müşteri kapmak için birbirleriyle yarışırlar telekom biraz insafa geliniz lütfen!!!!!

 19. Ziyaretçi dedi ki:

  Ya kardeşim zaten belki torunlar görür mükkemmel hız ve ucuzluğu.. biz boşuna itiraz etmeyelim.. türk telekom hiçbirşey yapamaz.. zaten ucuzluğu hızı geç daha ülkemizin bir çok yerinde adsl yok

 20. Ziyaretçi dedi ki:

  ttnet te indirim olmayacak sitesinde yazmıyor diyen arkadaşlar bakın sitesinde indirim olacağını yazmış 3 gbnin 4 olduğunu nisandan itibaren geçerli olacağını yazmı:

  *****

 21. Ziyaretçi dedi ki:

  Shiftdelete sansürüne hayııır.
  Bizim yorumlarımızı da yayınlayın yahu yoksa telekom size dava açar diye mi korkuyorsunuz?

  Dünyanın hangi liberal ekonomisinde bir tekel blok halinde tek sahipli bir firmaya satılmış dedik, bize bu kadar zamlı tarifeyi dayayan telekom gücünü nereden alıyor dedik, HÃœKÃœMETdesteklemese bunlar bu kadar fütursuz zam yapıp karlarına kar katabilirler mi diye sorduk yayınlamadınız.

  Tarafsız site istiyoruz, yönetiiim 🙂

 22. Ziyaretçi dedi ki:

  İcımden cok kotu sozler gecıyo ama burda yazamam

 23. Ziyaretçi dedi ki:

  Türkiye’de kesinlikle hukuka güvenmiyorum. Başıma gelen bazı olaylardan. Sonraki bunlarda bir kazanırsa olmayan güvenimle Türkiye’de adalet hiç mi hiç yok derim bağıra bağıra. Utanmalarıda yok bunların valla.

 24. Ziyaretçi dedi ki:

  Ne hakkı arıyor aklı sıra
  hem bizi soyuyorlar hemnde haktan hukuktan bahsediyorlar
  yatırım yok yenilikyok aldılar telekomu ye Allahım yee

 25. Ziyaretçi dedi ki:

  EY Türk telekom sen bizi sağmal inek HOLSTAİN mi zannettin

 26. Ziyaretçi dedi ki:

  Ne Türk telekomu.. Türklüğü mü kaldı.. arap inşaat ve telekom bunlar yüzsüzlük abideleri.. Milletin sırtına kene gibi yapış ses çıkarınca mahkeme orda.. Sizin dubai de durum böyle mi işliyor kene telekominikasyon a.ş

 27. Ziyaretçi dedi ki:

  Onların rahatsızlığı bizim eleştirilerimiz değil göklere çıkan feryatlarımızdır. Sesinizi çıkaracaksanız bizim telefonları kullanarak çıkarın değilse susun demektedirler. Onlara bu cesareti veren ise ne yazık ki bizim hükümetimizdir.

 28. Ziyaretçi dedi ki:

  Ben de mecburen katılıyorum. ya ben şu anda kontöre takmış durumdayım. 60 saniye de bir kontör 61 saniyede 2 kontör.
  Bir de adsl meselesi çok pahalı ve çok yavaş. hızlı olanın parası da hızlı.

 29. Ziyaretçi dedi ki:

  hahaha mahkemeye vercekmiss versinn neyi göstererk mahkemeye vercekk kendi bindirmelerinimi yoksa bizim eleştirilerimi gördük sbit hatlarda indirim yapti önceden 100 köntör verioduu onuda elinden aldi neymiş efem gece 10 dan sonra aracakmişinn yaww akilvar mantik varr gece 10dan sonr nereyi aracamm benn kesinn 0900 lü hatlari ariyolar da bizede böle bir olanak verdiler arkadaşş arayin zevkinizi çijkarin diye

  dış devlette 2-4mbtlik internet 30-40 euro olurken ve tlf konuşmasi bedavaiken örneğin almanyada bizde 256lik hiz 49ytl arti zorunşlu olarak sabit tlf parasi şimdi bunlar indirmemi hak aramami kazık atmami yoksa hakkını aramakmi??anlamiş değilimm
  gerçi telekomun bir suçuda yok başta telrkomıuu yabancilara özelleştiren zihniyetin suçuvarradamlrr yabancilarr seni türk milletini düşüncekk değilllerya nekadar sırtımızdan geçinebişlirlerse ggeçinecekler iştee
  Atatürk ne demişti manda ve himaye kabul edilmezz fakar şimdiki başbakanlarimiz ne dioo manda vee himaye bizim anamizdirrr

  en önemliside telekom gibi savasta haberkleşmeded kullanilacak bir şirketyinn zaten yABANncilara satişida ayri mesele …

  ee bunlara bakcak olursak ozaman hakkveririmm ddava acmaya nede olsa düşmandir ne yapsa yeridir

 30. Ziyaretçi dedi ki:

  Sanki telekoma küfredenler bunu “keyiflerinden” mi yapıyor?? Yoksa “rakip firmanın adamları” filan mı?!… Telekom iyi hizmet sunamıyor, insanları kazıklıyor, bu yüzden de insanlar isyan ediyor! Bu isyan bazı kişileri düşündürmesi gerekirken, şimdi de isyanı hukuk gücüyle tepeden bastırmaya çalışıyorlar. Bu tam bir rezalet!! Sansürcü ve baskıcı telekom ayağını denk alsın, tepemizin tasını attırmasın. Bu kadar para bayılarak çok daha fazlasını hakediyoruz. Ellerini türkiyenin geleceğinden çeksinler artık!

 31. Ziyaretçi dedi ki:

  Kısaca adı telekazık olan tarfedir…

  (Uluslar arası ucuzladı ama şehirler arası pahalandı ancak benim işime uluslar arası ne işime yarar angelina’yı yoksa Bush’u mu arıyacam… köydekiahmet amcayı, bakkal mehmet abiyi arıcayam)

  ~KAPTANIDERYA~

 32. Ziyaretçi dedi ki:

  Hem haksız hem güçlüü

 33. Ziyaretçi dedi ki:

  Ahter kutadgu bilig 😀

 34. Ziyaretçi dedi ki:

  Söz konusu TürkTelekom olunca ne de güzel atasözleri çıkmış.

  Yok yok herşey düzelecek, Türk Telekom özelleşti sonuçta (!)

" Türk Telekom, Hakkını Arıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom, Hakkını Arıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom, Hakkını Arıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
 2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
 3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
 4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
 5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
 6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
 7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
 8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
 9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
 10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?