Okunma

Türk Telekom Hisseleri Konuşturacak


13 Ekim 2011 Perşembe 17:45
Türk Telekom Hisseleri Konuşturacak

2008 yılında Türkiye‘nin en büyük ve en kapsamlı halka arzını gerçekleştiren Türk Telekom‘un Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK) işbirliği ile hayata geçirdiği bu program ile Türkiye‘de ilk kez yatırımcılar, Türk Telekom hissesini elde bulundurma performanslarına göre çeşitli promosyonlardan yararlanacak.

MKK‘nın ihraççıların ve yatırımcıların kullanımlarına açtığı kurumsal yönetim ve yatırımcı ilişkileri portalı “e-YÖNET” üzerinden kullanılabilecek olan “Ortak Promosyonu Programı” kapsamında, iki farklı kampanya Türk Telekom hisse senedine sahip yatırımcılara sunuluyor.

Türk Telekom CEO’su Açıklıyor – VİDEO

Türk Telekom CEO‘su Gökhan Bozkurt, MKK ile birlikte gerçekleştirdikleri proje hakkında bilgi veriyor.

İlk Promosyon

“Ortak Promosyonu Programı” dâhilinde düzenlenen ilk kampanya kapsamında, 13 Ekim 2011 tarihi itibari ile geriye dönük 6 aydır kesintisiz olarak elinde Türk Telekom hissesi bulunduran ve kampanyaya başvuruda bulunan Türk Telekom sabit hat abonesi gerçek kişi yatırımcılar, Türkiye içindeki tüm ev ve işyeri telefonlarını şehiriçi ve şehirlerarası olmak üzere bir yıl boyunca ücretsiz olarak arayabilecek.

Kampanyada aylık 3 bin dakika adil kullanım sınırı uygulanacak.

İkinci Promosyon

İkinci kampanyaya katılan Türk Telekom hissedarları ise Türk Telekom üst yönetimi ile bir araya gelme ve merak ettikleri konularda görüşme şansı yakalayacak.

17 Kasım 2011 tarihinde noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek olan 15 Türk Telekom yatırımcısı, Türk Telekom üst yönetimi ile tanışıp hissedarı oldukları şirketin faaliyetleri hakkında ilk elden bilgi alma fırsatına sahip olacaklar.

Kampanyaya halka arz tarihi olan 15 Mayıs 2008 tarihinden 13 Ekim 2011‘e kadar aralıksız olarak Türk Telekom hissesi bulunduran tüm gerçek kişi yatırımcılar katılabilecek.

Kampanyalardan yararlanmak isteyen ve kriterlere uyan yatırımcılar, www.mkk.com.tr adresindeki “Web Yatırımcı” bölümünden “e-YÖNET” sistemine girerek başvuru yapabilecek. Türk Telekom, başvuru yapan yatırımcıları geri arayarak, kampanya katılım onayı alacak.

:: Türk Telekom hisseleriyle yakından ilgileniyor musunuz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Türk Telekom Hisseleri Konuşturacak”

  1. ozkanbey dedi ki:

    Yok daha çok Türk Telekom vatandaşın hisseleriyle ilgileniyor.

" Türk Telekom Hisseleri Konuşturacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom Hisseleri Konuşturacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom Hisseleri Konuşturacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "