Okunma

Türk Telekom ile Harvard Yolcusu Oldular


02 Temmuz 2014 Çarşamba 10:03
Türk Telekom ile Harvard Yolcusu Oldular

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen program ile geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi genç yetenekler projeleriyle Türk Telekom ailesine katılma şansını yakalamak ve Harvard’da eğitim almak için projelerini yarıştırdı. Binlerce başvuru arasından sınav, uygulama, mülakat ve son olarak WanTTed Camp’taki başarısıyla sıyrılan yetenekli gençler kamp boyunca düzenlenen etkinliklerle de keyifli vakit geçirme şansını yakaladı.

15.044 başvuru arasından seçilen 27 öğrenci, 3 gün boyunca Türk Telekom yöneticilerinden koçluk aldı ve takımlara ayrılarak projelerini yarıştırdı. 10 takımın mücadelesine renk katan unsurlardan biri ise Dünya Kupası konsepti oldu. Her takımın dünya kupasındaki bir ülkeyi temsil ettiği yarışmada profesyonellere taş çıkartan projelerini şirketin üst düzey yetkililerine sunan öğrenciler, sunumlardan arta kalan vakitlerinde de eğlenceli saatler yaşadı.

Projesiyle birinci seçilen iki kişi Türk Telekom tarafından Harvard Üniversitesi’nde düzenlenen özel bir eğitim programına katılmaya hak kazandı. Dünya Kupası konseptiyle gerçekleştirilen proje yarışmasında kazanan İspanya oldu. 

:: Türk Telekom’un WanTTed Camp gibi aktiviteleri hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Türk Telekom ile Harvard Yolcusu Oldular”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bence güzel bir proje

" Türk Telekom ile Harvard Yolcusu Oldular konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom ile Harvard Yolcusu Oldular ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom ile Harvard Yolcusu Oldular ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "