Okunma

Türk Telekom İle Şirketlere Her Yer Türkiye!


23 Mayıs 2014 Cuma 12:30
Türk Telekom İle Şirketlere Her Yer Türkiye!

Türk Telekom, Orange Business Services ile işbirliği için el sıkıştı. Türk Telekom CEO’su Rami Aslan ve Orange Telecom Business CEO’su Thierry Bonhomme’ın katılımıyla gerçekleştirilen basın toplantısında Türk Telekom, uluslararası alanda faaliyet gösteren Türk şirketlerine ‘Türk Telekom Global Kurumsal Ağ’ hizmetini sunacağını duyurdu.

Konuyla ilgili olarak Türk Telekom Kurumsal Müşteri Başkanı Mehmet Ali Akarca sorularımızı yanıtladı.

Videoyu HD kalitede izleyebilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Şirketler dünyaya açılma fırsatı yakalayacak

Şirketler, yapılan anlaşma sonucunda hizmet verecek olan ‘Türk Telekom Global Kurumsal Ağ’ ile dünyanın her yerinden iletişimlerini Türkiye’deki merkez ofislerindeymiş gibi yönetebilecek.

Yurtdışında ofisleri bulunan şirketler, ithalat ve ihracat yapan KOBİ’ler, yurtdışında elçilikleri ya da temsilcilikleri bulunan kamu kuruluşları ‘Türk Telekom Global Kurumsal Ağ’ sayesinde en güvenli sanal özel ağ çözümüne kavuşmuş olacak. Bunun yanı sıra uluslararası şirketler de Türkiye ofisleriyle güvenli, hızlı, esnek bir özel sanal ağ deneyimi üzerinden iletişim sağlayabilecek.

Şirketler sınırları kaldırırken, masraflarını azaltacak

Türk şirketleri, Türk Telekom’un 220 ülke ve bölgede 16 binden fazla bağlantı merkezine sahip Orange ile yaptığı bu işbirliği sayesinde yurtdışındaki lokasyonları için özel sanal ağ kurma fırsatını yakalayacak ve daha da büyüme fırsatı elde edebilecek. Yurtdışına yatırım yapmak isteyen KOBİ’ler dünyada geniş bir coğrafyada özel sanal ağ kurup ofislerine ölçeklenebilir bir erişim türüyle ulaşabilecek. Şirketler kendilerine özel hazırlanmış paketlerle yurtdışı operasyonlarını güçlendirip iş verimliliklerini artırırken, operasyonel masraflarını da azaltma şansına sahip olacak.

:: Türk Telekom ve Orange arasındaki işbirliği hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarFatih Sarı

Yaklaşık 20 yıldır teknoloji yazıyor. Deneyimlerini paylaşabilmek ve kurumu daha da büyütebilmek adına ShiftDelete.Net ailesine katıldı.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Türk Telekom İle Şirketlere Her Yer Türkiye!”

 1. uma350 dedi ki:

  Hayırlı olsun..

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Dünya ile ağ kuracaklarına önce Türkiye’de şirketlere, evlere fiber çeksinler…

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Cok iyi yonde atilmis stratejik karar olmus. Umarim sanal ag disinda telefon gorusmeleri vb. gibi konularda da isbirligine giderler.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  nedir bu kurumsal ağdan çektiğim

" Türk Telekom İle Şirketlere Her Yer Türkiye! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom İle Şirketlere Her Yer Türkiye! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom İle Şirketlere Her Yer Türkiye! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "