Türk Telekom internet paketlerine zam!


20 Haziran 2017 Salı 13:11
Türk Telekom internet paketlerine zam!

Ülkemizde en çok aboneye sahip olan internet sağlayıcısı olan Türk Telekom, 1 Temmuz 2017 itibarıyla tarifelerinde bir fiyat düzenlemesine gidiyor.

Düzenleme ile birlikte pakete göre değişkenlik gösteren bazı zamlar söz konusu.

Hangi paketlere, ne kadar zam geliyor?

Henüz resmi olarak açıklanmayan ancak aldığımız duyumlara göre gerçekleştirilecek olan bu düzenleme sonrası, bireysel kotalı paket tarife ücretlendirmelerine 2 TL, limitsiz paket tarife ücretlerinde ise 7 TL fiyat artışı olacak.

17-06/20/turk-telekom.jpg

Hazırnet-günlük internet paketleri 2 TL zamlanırken, 300 GB AKN‘li ve Full limitsiz paketlerinde herhangi bir fiyat artışı yok. Ayrıca yalın erişim ücreti ve TTNET ALO ücretlerinde aynen devam edecek.

Fiyat güncellemesi kimlere geliyor?

Zamlı fiyatlar yeni abonelik başlatan, taahüt vermeyen ve liste fiyatından ödeme yapan müşteriler için geçerli olacak.

Ayrıca taahütlü olarak internet paketini kullanan kullanıcılar her ne kadar zamdan etkilenmeyecek olsa da, paket değişikliği olursak indirim tutarı güncel tarife ücreti üzerinden hesaplanacak.

:: Fiyat değişiklikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarKerem Enginar

Özellikle akıllı telefonlar olmak üzere uzun süredir en yeni mobil ürünleri inceleyen Kerem, bunun yanı sıra donanım ürünleriyle de ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

55 yorum - “Türk Telekom internet paketlerine zam!”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Benim de türk telekomdan başıma çok şey geldi,16 gb kotalı 8 mb hızlı internete 48 tl öderken, ttnetten arayanların bana özel yaptığı kampanyayla sınırsız internete sabit fiyat kalacaktı, ama öyle olmadı, şimdi de fiyatı artırıyor, tam bir soygunculuk. Bu arada taahhüdü bozarsanız cezanın bir kısmını vodaone ödüyor, diğerlerinde bilgim yok.

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Superonline'dan Turknet'e nasıl olsa ilk 1 ay bedava diyerek taahhüdün bitmesine 20 gün kala geçtim ve Superonline sadece 20 gün için cayma bedeli olarak 89 lira yansıttı. İyiki geçmişim, kesinlikle tavsiye ediyorum. Taahhüt yok, İlk 1 ay bedava, 150 GB adil kullanım kotasınıda 250 GB yaptılar, ev telefonunda 1.000 dakika her yöne veriyorlar ve 120 TL'ye kadar cayma bedelini indirim olarak taksitler halince faturaya indirim olarak yansıtıyorlar, 2 ay sonra gelen faturam 42 TL, daha ne olsun. Altyapımızda yenileniyor VDSL gelmek üzere, 75-100 mbit arası kesin alırım. Fiziksel altyapı ile ilgili her hangi bir sorun yaşayacaksanız zaten superonline da olsa, telekom da olsa, turknet de olsa fark etmiyor, hepsinde yaşıyorsunuz. Çünkü hâlâ bir çok yerde türk telekomun altyapısı üzerinden hizmet veriliyor. Bende problem yaşadım ama dediğim gibi Turktelekom altyapısından çözüm sunma konusunda Turknet gayet ilgili davrandı ve gayet stabil bir bağlantım var. Turknet'i şiddetle tavsiye ediyorum.

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  ben bıktım artık bu zamlardan, gücüm sabrım kalmadı

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  Devletin kurumlarına güvenerek yeni bir resmi soygundan farklı değil.

 5. Ziyaretçi dedi ki:

  16 mbit 50 gb akn ye 67 lira öderken turknet e geçtim 75mbit hız 150gb akn oldu akn sonrası hız ise 24 mbit, yani akn sonrası hız bile şuanki ttnet bağlantımdan çok daha hızlı. Taahhütü bitenlerin 1 dakika durmasını gerektirecek herhangi bir şey yok ttnette.

 6. Ziyaretçi dedi ki:

  aynen 1 ay kaldı direk turknete

 7. Ziyaretçi dedi ki:

  ben de 2 senedir kablo neti bekledim. kablo net geldi, taahhüt bitti ama kotalar girdi hayatımıza. akn ye razıyım ama öyle bi paket yok. sınırsız dedikleri paket 10 mbit hız ve fiyat yüksek. yada kotalı alcan her ay fatura süprizleri ile yaşayacan. herkes ileri biz geri.

 8. Ziyaretçi dedi ki:

  AKK kalkacak ya zam yaparak işi kurtarmaya çalışıyorlar. .Durup dururken ne zammı gerçekten tuhaf

 9. Ziyaretçi dedi ki:

  AKK kalktı geliyor kaçın!

 10. Ziyaretçi dedi ki:

  Vurguna devam…

 11. Ziyaretçi dedi ki:

  Al sana AKN kalkması 🙂

 12. Ziyaretçi dedi ki:

  geçen seneye kadar bende tt kullanıyordum ve çileden çıkartıyorlardı.. ne zaman superonline fiber alt yapısı geldi hemen geçtim.. türknet i bilmem ama superonline fiber candır.. 50gb kota var çokta tın 16 ya düşüyor nasıl olsa hız pekte sıkıntı olmuyor 🙂 tt yüzünden bunlara şükreder olduk..

 13. Ziyaretçi dedi ki:

  Beyler bakın şöyle yapıyoruz: Hepimiz TT'leri iptal edip TurkNet'e geçiyoruz. TurkNet para kazanacak bu şekilde altyapısını her tarafa kuracak ve bizi TT'den kurtaracak.

 14. Ziyaretçi dedi ki:

  taahhüt bitti mi direk türknete

 15. Ziyaretçi dedi ki:

  İyi yapmış, vatandaş zevk alıyor yapacak birşey yok

 16. Ziyaretçi dedi ki:

  Türk Telekom taahütüm bitti ve ilk işim hemen farklı bir operatöre geçmek oldu tt mu bir daha asla

 17. Ziyaretçi dedi ki:

  sözleşme biter bitmez senden kurtulacam nalet olsaı ttnet

 18. Ziyaretçi dedi ki:

  TTelekom pişmanlıktır..sakın anlaşma yapmayın, telefonumu ve interneti Türknet'e naklettim, çok memnunum, zam yok ön anlaşma yok.. benden söylemesi…

 19. Ziyaretçi dedi ki:

  sahada çalışan taşeron arıza bakım onarım ekiplerinin öğlen yemek paraları bile yok sadece asgari ücrete çalışıyor varın hesabını siz yapın

 20. Ziyaretçi dedi ki:

  bugün Turknete geçişim tamamlandı 61 mbps hız alıyorum yapa oldugu için akn de yok 59 liraya iyi varsın Turknet …

 21. Ziyaretçi dedi ki:

  İyiki turknete geçmişim kafam kulağım rahat kota derdim kalmadı fiyat çok uygun. Son olarak bu shiftdelete tasarımcısı hiç mobilden girmiyormunsayfaya , bir haber okuyup yorum yazana kadar canımız çıkıyor sayfa bir birine giriyor !!!

 22. Ziyaretçi dedi ki:

  Alt yapınızda sorun yok ise hala telekoma para ödüyorsanız biraz safsınız demektir. Turknete geçtim 3 ay önce çatır çatır 75mbit kullanıyorum kota 250gb kotayı aşınca hız 24 mb ye düşüyor, tlf dahil 60 tl ödüyorum Allahtan daha belamımı istiyeyim. En onemlisi turktelekom zulmunden kurtuldum. Haraç gibi 75 tl alıp hizmet vermiyorlardı. Şimdide fiyatı arttıracaklarmış, soy milleti soyyyyu

 23. Ziyaretçi dedi ki:

  Türknet'e geçin artık şu firmanın önünü açında kurtarsın ttnet gibi aç gözlülerden

 24. Ziyaretçi dedi ki:

  Farklı ISS'e geçin arkadaşlar sanki farklı altyapı. Ucuz etin yahnisini bir süre sonra arıza meydana geldiğinde muhatap bulamayınca görürsünüz.

 25. Ziyaretçi dedi ki:

  Fiyat güncellemesi ne ZAM dururken

 26. Ziyaretçi dedi ki:

  İnternet konusunda rezil olan bir ülke için az bile zam zaten fazlasını alıyorlar ki.. Avrupa da sokakta wifi beleş artık bizde zam eeee 15.sınıf ülke vatandaşı olursak olcağı bu beter olun beter..

 27. Ziyaretçi dedi ki:

  Çok fakirlerdi adamların hakkı tabi zam yapacaklar karınları aç ya zam yapmaları gerek evet evet acilen zam yapılmalı

 28. Ziyaretçi dedi ki:

  Klasik Türk Telekom düdüklemesi alıştı millet bunu haber bile yapmanız gerekmezdi :)))

 29. Ziyaretçi dedi ki:

  Hafta bir internet bağlantısı gidiyo 3 gün sonra geliyor bide sürekli sıkıntı yok yapıldı falan yok arkadaş ttnet can falan deil 100gb internet 85 tl çıkarıp duruyorlar normalde 69 olması gereken faturaya. Neyse türkiyede yaşıyoruz herşey olabilir tabi.

 30. Ziyaretçi dedi ki:

  HAHAHA geç kaldı.. Zaten akk kalkarsa zam gelir demiyormuyduk. Her türlü alırlar aga net.. Bu millete az bile hatta çok az..

 31. Ziyaretçi dedi ki:

  Ttnet reklamı fışkıran arkadaş, turknet'te senin dediğin paketten daha iyi olan tahhutsuz fiyatını duysan, kurusun.

 32. Ziyaretçi dedi ki:

  ben hep 50tl aliyorum sıkınti yok

 33. Ziyaretçi dedi ki:

  AKK meselesi hiç açılmamalıydı ve olduğu gibi devam etmeliydi. Göreceksiniz, internet tamamen bir lüks haline getirilecek ve her açıdan daha da işlerine geliyor ülkeyi yönetenlerin. Ya bir oyun bu, birilerinin karlı çıkacağı ya da yeni nesil bir despotizm.

 34. Ziyaretçi dedi ki:

  Sokaklara çıkınca halkı kim soydu kazığa geçireceğiz çok az kaldı adalet yürüyüşünde zaten adalet gelmezse işler büyüyecek kahpe telekom

 35. Ziyaretçi dedi ki:

  Katar'a ambargo gelince acısını biz vatandaşlar çekiyoruz!! Sefasınıda herşeyi Katar'a satan baştaki Allah'ın cezaları!!

 36. Ziyaretçi dedi ki:

  TÜRKNETE GEÇİN RAHAT EDİN.

 37. Ziyaretçi dedi ki:

  durmadan kesilen internete zam !!! adam akıllı donmadan video izleyemiyoruz. neyin zammı bu ?

 38. Ziyaretçi dedi ki:

  Türk Telekom yıllardır sömürdü olmayan hızları olmuş gibi millete kalamayıp durdular. Kullanmayın kardeşim herkes iptal etsin

 39. Ziyaretçi dedi ki:

  Iyi basladi 1 mayista ttnet bide simdi bak eski haline dondu kazim haline

 40. Ziyaretçi dedi ki:

  6 yıldır türk telekom kullanmaktayım türk nete geçme vakti gelmiştir

 41. Ziyaretçi dedi ki:

  Haha adamlar zorla TurkNet'e geçin diyorlar 😀

 42. Ziyaretçi dedi ki:

  TÜRKNET 250 GB AKN TAHÜT YOK 1000 DK DA KONUŞMA 59.90 TL TÜRK TELEKOM KULLANANLARA ÜZÜLÜYORUM (AYRICA TÜRKNETİ AKTİF ALTYAPISINDAYSANIZ AKN DİYE BİRŞEY YOK )

 43. Ziyaretçi dedi ki:

  Şimdi taahhütler var kimsenin sesi çıkmıyor asıl yenileme zamanı gelince şimdi takmayanlar isyan etmeye başlayacak.

 44. Ziyaretçi dedi ki:

  Türk telekomdan kurtulmama son 2 ay… Bağlantı alt yapımız sözde fiber ama sadece sözde.

 45. Ziyaretçi dedi ki:

  Alın canımızı da alın

 46. Ziyaretçi dedi ki:

  Ohhh! Bize hak bunlar. (Artık isyan etme aşamasını da geçtim, zevk almaya başladım.)

 47. Ziyaretçi dedi ki:

  ne mi düşünüyoruz? Allah karşılığını versin.

 48. Ziyaretçi dedi ki:

  TürkNET candır, 75Mbps vdsl, 250GB AKN, 1000 dakika her yöne paketini kullanıyorum. AKN bitince hızım 24Mbps oluyor. Ücreti 60TL

" Türk Telekom internet paketlerine zam! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom internet paketlerine zam! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom internet paketlerine zam! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 1+1'i 3 yapan şirket eLogo neler yapıyor? 1+1'i 3 yapan şirket eLogo neler yapıyor?
 2. 2 Netflix'i daha keyifli hale getiren 10 eklenti! Netflix'i daha keyifli hale getiren 10 eklenti!
 3. 3 iPhone 12, 6.000 TL'ye nasıl alınır? iPhone 12, 6.000 TL'ye nasıl alınır?
 4. 4 Girişimciler sahnede! İşte Big Bang 2020 etkinliği Girişimciler sahnede! İşte Big Bang 2020 etkinliği
 5. 5 Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik
 6. 6 Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme! Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme!
 7. 7 AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video) AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video)
 8. 8 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
 9. 9 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?
 10. 10 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!