Okunma

Türk Telekom kotasız internet fiyatları güncellendi!


29 Aralık 2018 Cumartesi 15:34
Türk Telekom kotasız internet fiyatları güncellendi!

Geçtiğimiz günlerde, Turkcell Superonline ve Türk Telekom kotasız internet fiyatlarını açıklamıştı. Bugün ise Türk Telekom kotasız internet fiyatlarını güncellediğini açıkladı. İşte güncellenen Türk Telekom kotasız internet fiyatları!

Türk Telekom kotasız internet fiyatları güncellendi!

Hatırlayacağınız üzere Türk Telekom AKN sistemini tamamen ortadan kaldırırken, paket seçeneklerini “Türkiye’nin 81 ilinde limitsiz internet” şeklinde açıklamıştı.

Türk Telekom, söz konusu bu fiyatlar üzerinde bir takım indirime gittiğini açıkladı. Açıklanan yeni Türk Telekom kotasız internet fiyatları üzerinde toplamda 27 TL‘lik bir indirim kullanıcıları bekliyor.

Yapılan bu açıklama ile birlikte ayrıca 6Mbps, 12Mbps ve 16Mbps hızlarını da kotasız internet tarifeleri içerisine ekleyen Türk Telekom, sonunda beklenen hamleye imza attı.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, 35Mbps adil kullanım kotasız internet tarifesinin 149.90 TL‘den 121.90 TL‘ye düşürüldüğünü görmekteyiz.

Bunun haricinde ise, daha önceden 249,90 TL olarak açıklanan 50Mbps kotasız paketinin fiyatının ise 229.90 TL‘ye indirildiği görülüyor. Ayrıca 24Mbps kotasız tarifesi üzerinde de indirime giden şirket, 119.90 TL’lik paketinin fiyatını 99.90 TL‘ye indirmiş durumda.

Daha önceden açıklanan 59.90 TL‘lik 4Mbps kotasız tarifesini kaldıran şirket, bunun yerine ise, 69.90 TL‘ye 6Mbps hızındaki adil kullanım kotasız tarifesini eklediğini de özellikle belirtelim. Son olarak ise kotasız internet tarifelerine 12Mbps hızındaki paketini de dahil eden Türk Telekom söz konusu bu paketin fiyatını ise, 119.90 TL olarak açıkladı. Aşağıdaki listeden söz konusu bu fiyatları inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom kotasız internet fiyatları

6Mpbs adil kullanım kotasız internet tarifesi – 69. 90 TL
8Mpbs adil kullanım kotasız internet tarifesi- 79.90 TL
12Mpbs adil kullanım kotasız internet tarifesi- 84.90 TL
24 Mpbs adil kullanım kotasız internet tarifesi- 99.90 TL
35Mpbs adil kullanım kotasız internet tarifesi- 121.90 TL
50Mpbs adil kullanım kotasız internet tarifesi- 229.90 TL
yazarDeniz Aslan

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

171 yorum - “Türk Telekom kotasız internet fiyatları güncellendi!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ey vatandaş türk telekomu ocaginiza sokmayın üç gündür bir arıza giderilmesi üstelik arıyorsun lon dakikadan fazla bekle elamanlar meskul allah belasını versin

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  İyi güzel zam yapmışsınız süper!! İnternetini tasittim ve yeni olduğum yerde boş port yok başvuru yaptım müdürlüğünüze, gelişme yok bumu Türk Telekom

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  ne indirimi yaa bir hafta önce baktığım 64 liralık tarifler 90 tl olmuş akk kaldırmışlar ama fiyatları da kaldırmışlar 2019 da

 4. Anonim dedi ki:

  İptâl dilekçemi verdim birâder! İstemem internet minternet. kotasız târifeler zâten vardı. Bu zevatlar bizi anlamadılar gâliba, kotadan değil hız düşmesinden şikâyetçi idik.

" Türk Telekom kotasız internet fiyatları güncellendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom kotasız internet fiyatları güncellendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom kotasız internet fiyatları güncellendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "