Okunma

Türk Telekom Sosyal Ağ Kursa!


25 Şubat 2011 Cuma 16:30
Türk Telekom Sosyal Ağ Kursa!

Türk Telekom, bugün yayınladığımız haberde aktardığımız gibi; geçtiğimiz yıl 3357 kişiyi işe alarak ülkemiz için çok önemli bir adım attı. Son 4 yılda ise işe alınan kişi sayısı 9 binden fazla.

Türk Telekom, ülkemizin en büyük yakınsama şirketi olarak teknolojide öncü olma vizyonunu devam ettiriyor. Bozkurt, sosyal ağların idaresinin çok zor olduğunu, özel bir sosyal ağ kurmayacaklarını ancak kurum içinden ulaşılabilen intranet ile bu iletişimi sanal ortamda da sağladıklarını belirtti.

Sosyal Ağ Yok Ama!

Çalışanların kuruma her açıdan katkı sağlaması için “Fikir Kutusu” adını verdikleri uygulama sayesinde, herkesten görüş aldıklarını belirten Gökhan Bozkurt, “Genel Müdür’e Soruyorum” hattı ile iletişim engellerini de ortadan kaldırdıklarını açıkladı.

Sosyal ağ denildiği zaman akla gelen ilk marka olan Facebook’a da değinmeden geçmeyen Bozkurt, sosyal ağın kurucusu için “Zuckerberg, bu işi çok iyi yapıyor zaten” diyerek, çalışanları Facebook’a yönlendirmeyi de ihmal etmedi.

:: Facebook’a alternatif bir sosyal ağ çıkabilir mi? Ne dersiniz?

 
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Türk Telekom Sosyal Ağ Kursa!”

 1. Sedef YürekLi dedi ki:

  arkadaşlar artık yepyeni bir ve Türk bir sosyal ağ var ***** Türkiyenin sosyal ağı

 2. bt38 dedi ki:

  konu başlığını gördüğümde aklıma ilk olarak facebook ve twitter ın engellenmesi ihtimali geldi

 3. SDN Okuru dedi ki:

  herkes küfür etmek için üye olur kanımcaa :)))

 4. empati2001 dedi ki:

  çinliler kendi sosyal ağını kurdu. türkiyenin sadece türkçe kaliteli bir sosyal ağ kurmasını ***** />
  Eminim ilerde facebook gerilere düşer.

" Türk Telekom Sosyal Ağ Kursa! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom Sosyal Ağ Kursa! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom Sosyal Ağ Kursa! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "