Okunma

Tüm Sevenler Videofon İle Buluşuyor


12 Şubat 2009 Perşembe 13:24
Tüm Sevenler Videofon İle Buluşuyor

Türk Telekom, Sevgililer Günü için çok özel bir kampanya başlatıyor; 7-28 Şubat tarihleri arasında Videofon başvurusu yapan herkesin tüm vergiler dahil ayda 19 TL karşılığında, Videfon‘un görüntülü iletişim hizmetleriyle tanıştırılması hedefleniyor.

Türk Telekom, iletişimin olanaklarından herkesin faydalanabilmesi için Sevgililer Günü’ne özel Videofon kampanyasını hiçbir ön koşul gerektirmeden başvuran tüm müşterilerine sunuyor. Kampanya dahilinde başvuru yapan kullanıcılara ücretsiz olarak görüntülü konuşma cihazı ve ayrıca kampanyanın devam ettiği 24 ay boyunca geçerli olacak, aylık 3000 dakika Videofon içi görüşme hediye ediliyor.

:: Videofon ilginizi çekti mi?

Bilgi için: Türk Telekom

 
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tüm Sevenler Videofon İle Buluşuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tüm Sevenler Videofon İle Buluşuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tüm Sevenler Videofon İle Buluşuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "