Okunma

Türk Telekom’da yönetici değişikliği!


22 Aralık 2018 Cumartesi 13:00
Türk Telekom’da yönetici değişikliği!

Kamu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan son açıklamada Türk Telekom yönetici değişikliği ile gündeme geldi.

Türk Telekom yönetici değişikliği KAP’a bildirildi!

Yapılan açıklamaya göre en önemli değişiklik Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun’un görevden ayrılması sonucunda gerçekleşti.

Şirket, Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonunun müşteri hizmetleriyle birleştirildiği ifade etti. Yeni pozisyonun “Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığı” olacağının altı çizildi. Dursun’un görevden ayrılmasının ardından bu göreve Ümit Onal’ın getirildiği belirtildi.

Daha önce “Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığı” pozisyonu, yapılan bu değişiklikle “Satış Genel Müdür Yardımcılığı” ismini aldı.

Önal’ın Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevini de vekaleten yürüteceği dile getirildi.

Geçtiğimiz günlerde Türk Telekom’un KAP’a yaptığı diğer açıklamada Ojer Telekom’un ülkemizde bulunan bazı bankalara borcu nedeniyle yüzde 55 hissesini devrettiği ifade edilmişti. Bu devir sonrasında hisse dağılımı Levent Yapılandırma A.Ş. yüzde 55, Hazine ve Maliye Bakanlığı yüzde 25, Türkiye Varlık Fonu yüzde 6.68, halka açık yüzde 13.32 şeklinde meydana geldi.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Türk Telekom’da yönetici değişikliği!”

  1. Anonim dedi ki:

    Bu fiyat politikası ile işleri zor

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Şirket anlayışı kökten değişmedikçe, kampanyalar vatandaşın cebini düşünmedikçe yönetici değiştirsende şirket üzerindeki olumsuz imajı silip başarılı bir hale getiremezler.

" Türk Telekom’da yönetici değişikliği! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom’da yönetici değişikliği! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom’da yönetici değişikliği! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "