Türk Telekom’a Ödül Yağmuru


11 Eylül 2011 Pazar 11:15
Türk Telekom’a Ödül Yağmuru

Acclaro ve Thomson Reuters tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Türkiye Yatırımcı İlişkileri Ödülleri’nde En İyi Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi, En İyi Yatırımcı İlişkileri Web Sitesi, En İyi Yatırımcı İlişkileri Ekibi, En İyi Kamuyu Aydınlatma ve Şeffaflık kategorilerinde birinci olan Türk Telekom, Finansal Sonuçların En İyi İletişimi kategorisinde de ikinciliğe layık görüldü. Toplam sekiz kategoriden oluşan ödül programında dört birincilik, bir de ikincilik alarak geceye damgasını vuran Türk Telekom, Büyük Ödül’ün (Grand Prix) de sahibi oldu.


Türk Telekom Grubu CEO’su Hakam Kanafani ödüllere ilişkin “Türk Telekom Grubu olarak yatırımcı ilişkileri çalışmalarımıza öncelik vererek mevcut ve potansiyel yatırımcılarımızla oluşturduğumuz iki yönlü iletişimin gelişmesi için çok gayret gösteriyoruz. Bu nedenle elde ettiğimiz bu başarı bizim için çok anlamlı. Bu başarıyı mümkün kılan başta Yatırımcı İlişkileri Ekibimiz olmak üzere grup şirketlerimizin yöneticilerine ve tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim” şeklinde görüş bildirdi.

Acclaro Genel Müdürü ve Türkiye Yatırımcı İlişkileri Ödülleri’nin Kurucusu Charles Ross ödül töreninde yaptığı konuşmada “2009’dan beri bu ödüllerle sağladığımız başarı Türkiye’deki birçok şirketin son 12 ayda yatırımcı ilişkileri alanında gösterdiği üstün özveri, ayırdığı zaman ve kaynaklarla gelişmekte. Bu yılki ödüllerin lideri konumundaki Türk Telekom halka arz edildikten sonra kısa bir süre içinde geliştirdiği dünya standartlarında yatırımcı ilişkileri hizmetleriyle etkileyici bir gelişim gösterdi. Hem üst yönetimin hem de yatırımcı ilişkileri ekibinin gayretleriyle böyle bir başarı elde edilmiştir. Türk Telekom’un aldığı bu ödüller, yeterli kaynak sağlanması ve üst yönetimin çabalarıyla Türkiye’deki şirketlerin dünya standartlarına ulaşabileceğini ispatladı” dedi.

Türkiye Yatırımcı İlişkileri Ödülleri, yatırımcı ilişkilerinde mükemmelliği derecelendirmek için Acclaro tarafından geliştirilen tarafsız bir metodoloji ile düzenleniyor. Thomson Reuters Extel Survey tarafından yapılan ön oylama ile ödül programına katılmak isteyen şirketler için verilen oylar toplanıyor. Thomson Reuters Extel Survey ve Acclaro Research tarafından belirlenen liste üzerinde seçim kurulu belli kategoriler için karar veriyor. Bu sayede Türkiye Yatırımcı İlişkileri Ödülleri’nde şirket ve kişiler tarafsız bir değerlendirme sürecinin sonunda ödüllerini almaya hak kazanıyorlar.
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Türk Telekom’a Ödül Yağmuru”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Küfürlü içeriğe sahip olupta yayınlamadığınız kaç tane mesaj var, merak ettim doğrusu. 🙂

  Editörün notu: Çok 🙂

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  bende bu ara türk telekomu bolbol küfürle anıyorum 😀

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  ortalık ödül verenlerle dolu zaten bana da arkadaşlarım ödül veriyorlar 😀

" Türk Telekom’a Ödül Yağmuru konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom’a Ödül Yağmuru ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom’a Ödül Yağmuru ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
 2. 2 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
 3. 3 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
 4. 4 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
 5. 5 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
 6. 6 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
 7. 7 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!
 8. 8 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
 9. 9 Apple Watch Series 6 inceleme! Apple Watch Series 6 inceleme!
 10. 10 Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü? Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü?