Türk Telekom’dan Aynı Fiyatlar


27 Eylül 2007 Perşembe 13:00
Türk Telekom’dan Aynı Fiyatlar

"Türk Telekom’un 1 Mart 2007 tarihinde yürürlüğe giren tarifelerinin onaylanmasına ilişkin Telekomünikasyon Kurulu kararı hakkındaki yürütmeyi durdurma kararının Danıştay tarafından kaldırıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Bu gelişme çerçevesinde kamuoyunu bilgilendirmek istiyoruz.  

Bilindiği üzere şirketimiz, 21 Temmuz 2007 tarihinde, mahkeme kararını ve tüketici önerilerini göz önünde bulundurarak 1 Mart 2007 tarihli tarifesini yürürlükten kaldırıp, tüketiciye önemli ölçüde ucuzluk sağlayan yeni indirimli tarifesini uygulamaya koymuştur.

Şirketimizin, Danıştay’ın yeni kararı ile 1 Mart 2007 tarifelerini uygulama hakkı olmasına rağmen,  daha önce de açıkladığı gibi, tüketicilere önemli avantajlar mevcut indirimli tarifenin uygulanmasına devam edilecektir.  Şu anda uygulamada olan söz konusu tarife ile, şehiriçi konuşma ücretleri, % 16’ya varan indirimlerle dakikası 7 kuruşa inmiş, uzak mesafe telefon ücretlerinde ise % 60’a varan indirimler korunmuştur.

Saniye bazlı ücretlendirme alternatifi için başvuruldu

Türk Telekom olarak,  müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tarifelere yönelik yeni uygulamaları devreye sokmaya hazırlanmaktayız.  

Bu çerçevede, tarifelerimize ilişkin hukuki tartışmaları sona erdirecek saniye bazlı alternatif bir ücretlendirme tarife paketi için 28 Eylül 2007 tarihi itibariyle Telekomünikasyon Kurumu’na başvuruda bulunduğumuzu belirtmek isteriz. Böylece müşterilerimize mevcut tarifelerimiz yanında saniye bazlı ücretlendirme alternatifini de sunmuş olacağız.
"

Bilgi için: Türk Telekom
SDN http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 yorum - “Türk Telekom’dan Aynı Fiyatlar”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  umarım sabit ücreti kaldırırsınız.telefonu kapattırmayı düşünüyordum fakat adsl için yapamıyordum ama şu an türksat ın uydu adsl si çıktı artık kapattırmayı düşünüyorum.

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  BEN İSMAİL BAŞ BANA HEP 12,25 KRUŞ GELİYOR TELLEFON KAPALI OLARAK HEP GELİYOR BAN ÖNCEDEN 7,50 KRUŞ GELİYORDU ŞİMDİ 12,25 GELİYOR TELEFON KAPALIYKEN ONA GÖRE BİRŞEY BULUN SİZİ ŞİKAYET EDERİM SAYGILARIMLA ARZ EDERİM

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Şikayetlere gözünüzü kapatırsanız,kanunla arada az da olsa sallanırsanız,devlet ile anlaşır halkı kazıklarsanız sizde Türkiye’deki en büyük telekomunikasyon şirketisiniz demektir.

  Mecburiyet şuan için Türktelekom’un ekmeği ama telekomunikasyona yatırımın artacağı günler yakın…

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  Bence bizi nasıl sömüreceklerini bulmak için sabah akşam sönüp duruyorlar şu adamlara okkalı bir rakip gelsede kurtulsak işi azıttılar artık sınırsız tarifeme geçen ay 60 ytl geldi aradım tarife değişmemiş ee bu 60 ytl nerden geldi diyorum ilgili telekom ilçe müdürlüğüyle konuşun diyor orayı arıyorum telefon adabını bilmeyen insanlarla muhatap oluyorum falanca faturalandırma birimini arayın diyor orayıda arıyorum çalıyor çalıyor küt meşkule düşürülüyor yuh artık yaaa daha ne denirki bunlara…

 5. Ziyaretçi dedi ki:

  aynen katılıyorum bi rakip çıksın direk ona geçerim ki çoğu telekom üyesi de böyle düşünüyodur

 6. Ziyaretçi dedi ki:

  tekellik yolunda “durmak yok,yola devam”

 7. Ziyaretçi dedi ki:

  7 ytl lik konuşma ücretine 14 ytl vergi vs.. sabit ücret denilen parayı ödüyoruz ..halkın üzerine bu kadar yük niye?..+ insanları aptal yerine koyan kampanya ve ücretlendirmelere neden bir son vermiyorlar ..verdikleri hizmeti düzgün versin ve değerinde parasını alsın başka bir şey istemiyoruz..

 8. Ziyaretçi dedi ki:

  Telekom’a iyi bir alternatif çıkması halinde bir dakika bile durmam.

 9. Ziyaretçi dedi ki:

  Türk Telekom’un fiyat tarifesinden hiç memnun değ***** bir kafa karıştırma ***** indirip nereye bindirdiğini anlayana aşk ***** şu sabit ücrete ne buyrulur?Yatırım için mi,hizmet için mi her ne sebeple ise tamamen ***** taahhüt edilen 1024 hızı hiç görmedim,şu andaki ölçümü 552 eski abone olmamın cezasını çekiyorum?Telefonda da durum aynı.Rakibi
  çıktığı anda ayrılmayı düşünü***** bitti.
  Sabit ücret öncesi tarifeye dönülmesini bekliyoruz.

" Türk Telekom’dan Aynı Fiyatlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom’dan Aynı Fiyatlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom’dan Aynı Fiyatlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
 2. 2 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
 3. 3 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
 4. 4 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
 5. 5 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
 6. 6 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
 7. 7 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
 8. 8 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
 9. 9 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
 10. 10 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!