Okunma

Türk Telekom’dan Herkes İçin Futbol


22 Eylül 2009 Salı 15:14
Türk Telekom’dan Herkes İçin Futbol

Futbolun ve fair play olgusunun yaygınlaşması ve yerleşmesi amacıyla UEFA tarafından öncelikli programlar arasında gösterilen HERKESiçinFUTBOL Programı’nda Kurumlar arası Futbol Turnuvası’nın ana sponsoru Türk Telekom oldu.

26 Eylül – 29 Kasım 2009 tarihleri arasında Türk Telekom’un Ankara Macunköy Spor tesislerinde gerçekleştirilecek turnuvada ilk karşılaşma Yüksek Seçim Kurulu ile Bölge İdare Mahkemeleri arasında oynanacak.

Dokuz hafta sürecek Türk Telekom Kurumlar arası Futbol Turnuvası’na 400’ün üzerinde 30 yaş üstü kamu çalışanı Türkiye Futbol Federasyonu tarafından çıkarılacak HiF Lisansı ile katılacak.

 

Turnuvada final maçının öncesinde tüm kurumların Müsteşar, Başkan ve Genel Müdürlerinin bulunduğu karma takım ile eski şöhretler karması da bir karşılaşma yapacak.

 

Ankara’da bulunan ve ilk başvuru sahibi 20 kamu kurumu ile sınırlandırılan Türk Telekom Kurumlararası Futbol Turnuvası‘na Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Özelleştirme İdaresi, Sosyal Güvenlik Kurumu, Sayıştay, Adliye, Yüksek Seçim Kurulu, Ankara Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası, Türk Standartları Enstitüsü, Enerji İşleri Etüt İdaresi, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Türkiye Büyük Millet Meclisi, Emniyet Genel Müdürlüğü, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Maden Tetkik Arama, Adalet Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, PTT, Kalkınma Bankası ve Bölge İdare Mahkemeleri gibi kamu kurumları katılıyor.

:: Bu turnuvada oynamak ister miydiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Türk Telekom’dan Herkes İçin Futbol konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom’dan Herkes İçin Futbol ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom’dan Herkes İçin Futbol ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "