Okunma

Yurtdışındaki Öğrenciler Ücretsiz Konuşuyor


11 Mayıs 2009 Pazartesi 08:50
Yurtdışındaki Öğrenciler Ücretsiz Konuşuyor

Türk Telekom, WiRO servisi ile yurtdışında okuyan öğrencilere özel bir kampanya sunuyor. Firmanın 2009 başında sunduğu ve yurtdışından WiFi uyumlu cep telefonları veya dizüstü bilgisayarlar üzerinden ev veya işyeri telefonu tarifesiyle arama yapma imkânı sağlayan WiRO, bu kez yurtdışında okuyan Türk öğrencilere, aileleri ve arkadaşları ile ücretsiz konuşma seçeneğini sunuyor.


Yeni WiRO kampanyası öğrencileri sevindirecek.

Yurtdışında öğrenim gören tüm öğrencilere ve ailelerine ulaşmayı hedefleyen kampanyaya 30 Haziran’a kadar başvuru yapılabiliyor. Kampanya kapsamında, WiRO aboneliğinin gerçekleştiği günü takip eden aydan başlayarak kullanılmak üzere 2 ay boyunca her ay 800 dakika Türk Telekom şebeke içi (şehiriçi ve şehirlerarası) arama ücretsiz hediye ediliyor.

WiRO Nasıl Çalışıyor?

Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar tükendiğinde ise, WiRO aboneliğinin aktive edildiği hatta ait tarife ne ise, o tarife üzerinden ücretlendirme yapılıyor. Örneğin WiRO müşterisi StandartHATT tarifesindeyse, yurtdışında herhangi bir ülkeden evinin bulunduğu ili 8 kuruşa, diğer illeri 9,5 kuruşa, cep telefonlarını ise 39,9 kuruşa arama imkânına sahip oluyor. Böylece yurtdışında dakikasına değil saatine 4,8 TL ödeyerek çok daha uygun fiyata görüşme yapabiliyor. WiRO’nun nasıl işlediğiyle ilgili videomuzu izlemek için tıklayın.

:: Yurtdışında okuyan tanıdığınız var mı?

Bilgi için: Türk Telekom
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yurtdışındaki Öğrenciler Ücretsiz Konuşuyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    voip programlari varken ne gerek var boyle seylere. odeyin 10$ konusun beles 3 ay boyunca rahat rahat.

" Yurtdışındaki Öğrenciler Ücretsiz Konuşuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yurtdışındaki Öğrenciler Ücretsiz Konuşuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yurtdışındaki Öğrenciler Ücretsiz Konuşuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "